Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan érnétek el, hogy ne...

Bozkurt88 kérdése:

Hogyan érnétek el, hogy ne tartsanak árulónak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy régen volt egy pártotok, aminek fontos volt a haza, nemzet, becsület, Isten meg ilyenek. Azóta ezeket az eszméket elárultátok, kifejezetten balos pártot csináltatok a pártotokból, elleneztétek a határzárat, nem szavaztátok meg a alaptörvény módosítást és úgy általában szemen köptetek mindenkit, aki hitt bennetek. Most mindenki árulónak tart titeket, 8%-on áll a pártotok és esély sincs arra, hogy április után miniszterelnökök legyetek. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


39 éves/fiú


2018. márc. 1. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés provokatív vagy trágár: Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2018. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lemondanánk.
2018. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekem inkább 30 évesnek tűnsz a beceneved alapján.

Egyrészt egy részét ezeknek a fityesz propaganda gépezete terjeszti, másrészt muszáj volt a Jobbiknak egy kicsit néppártosodnia, hogy maga mellé állítsa a birkákat is. Sajnos rosszul tolta, mert a saját radikális szavazótábora egy részét is maga ellen fordította (szerencsére csak kis részét).

Szóval én mit csinálnék Vona helyében? Minél több facebook videót terjesztenék, hogy végre meg tudjam győzni az embereket arról, hogy váltani kellene és rajtam kívül csak keménybűnözőkre szavazhatnak (na persze nem csak ennyiből kell, hogy álljon egy kormányprogram, nyilván van más is).

2018. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

"Nekem inkább 30 évesnek tűnsz a beceneved alapján."


A Bozkurt törökül Szürkefarkast jelent, a 88 pedig HH azaz Heil Hitler

2018. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként azt vágod ugye, hogy a határzár Jobbikos ötlet volt. Fityesz rendre elutasítja a Jobbikos javaslatokat, majd beadja újból saját ötletként.
2018. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

és ha korábban azt mondtátok, hogy a kerítés nem old meg semmit meg ilyenek? hogyan érjem el, hogy elhiggyék, nem is úgy értettem. meg mi van akkor, ha olyanokkal kellene összefogni a hatalomért, akik tönkretették az országot, eladósították és alapból nagyon-nagyon balosak.

köszi a válaszokat, de inkább az élrdekelne, mit kell másképp tenni a jövőben, nem az hogy régen.

2018. márc. 1. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz utána nála:

[link]

2018. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt szeretném elérni, hogy zavaros gondolkodásod kitisztuljon, hogy értsd a fogalmakat, amiket használsz, és képes legyél megkülönböztetni a valóságot a fantazmagóriától.


Ha ez bekövetkezne, még talán valami nagyszerű dolog is történhetne veled.


Mert az általad gyártott párt csak a fantáziádban létezik, mert az általad elképzelt ember a valóságban így nem működik, mert te egyszerűen nem tudod, mi vezérli az emberi gondolkodást, cselekvést, és hogyan. Az általad mondott módon nem. Ez van.

2018. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!