Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire fogtok szavazni április...

Kire fogtok szavazni április 8-án?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 15:46
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
68%

Na de most komolyan: van bármelyik jelenlegi pártnak normális programja?

Olyan program, ami nem csak parasztvakítás és pocskondiázás? Nincs.

Korrupció felszámolás? Az évszázad vicce. Irigyek arra, amit emezek összeloptak. Ellopják tőlük és lopnak tovább.

Még nem született meg az a politikus, aki becsületes lenne és ne lopna nyakra-főre.

A xarból várat senki nem tud építeni.

2018. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 okos sandor válasza:
100%
fidesz kivételével arra akit a legtőbb ellenzéki támogat!
2018. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
86%
"Olyan program, ami nem csak parasztvakítás és pocskondiázás?" - A kutyáknak, mert nekik értelmetlen programjuk van. Ennyivel is többet érnek a többieknél :)
2018. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 hondacb500 válasza:
10%

Kedves Mindenki!

Csak egy vélemény, egy olyantól aki messzebbröl lát.....

Ha otthon élnék, akkor a Fideszre szavaznék....

Mert a mi, a ti kis hazátok az egyetlen aki mág migráns nélkül él. Higyjétek el, ez hatalmas pozitivum!

Ha Viktor is akarta volna már ott lennének.

Fidesz "Fan" vagyok, de a lekem már egy kicsit meghasonlott. Amióta az eszemet tudom mindig is növér voltam és az is akarok maradni. Szeretett hazám kitanittatott, amit lehet elvégeztem, megtanultam, képeztem magam, konferenciákon többször is voltam különdijas elöadó. Világ életemben a lélegeztetögépek riasztásával, az injekcios, infúziós pumpák csipogásával keltem-feküdtem. Viszont 20 év után meguntam, hogy semelyik kormány semelyik rendszer nem tekintett minket semmibe, mindenkinek a mostohagyereke volt az egészségügy. A férjem, aki mentös összesen kettönknek 5 munkahelye volt. Most Németországban élünk, lassan már 3 éve. A különbség leirhatatlan, nem is ez a lényeg, nem ez a téma gyökere. Csak látom ezeket az "embereket", akiket Viktor nem engedett és nem is fog beengedni. nem is tudjátok elképzelni mekkora szerencsétek van!!!!!!! Kérem, hagyja el mindenki az olyan jellegü hozzászólást, hogy "akkor miért nem jössz haza??? stb.... régen rossz ha ezt újra el kell magyaráznom. A szájkarate nem a müfajom, jobb szeretem a szemtöl-szembe beszédet, de ez nem adatik meg. Mint az elején mondottam....csak egy vélemény....

Hajrá Magyarok, hajrá Magyarország!!!!!!!!

2018. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim válasza:
12%

Kedves 34-es, szívemből szóltál!


Megdöbbent, hogy mennyi korlátolt elméjű ember él ebben az országban, aki a saját és népe sírját akarja megásni az eszetlen kormányváltó világmegváltási szándékával. Megdöbbentő, hogy azt hiszik, hogy a jelenlegi kormánypárton kívül minden párt és politikus talpig becsületes, csak a hazát és az embereket szolgálni akaró, értünk dolgozó kormány lesz majd, akik felszámolják a korrupciót és egycsapásra megreformálják az egészségügyet.


Sajnos régi tapasztalat, hogy mindig a legjobb dolgában szokott megveszni a magyar... Ez történt akkor is, amikor a Fidesz kormányt leváltották az első ciklusa után. Volt kamattámogatott forint hitel, szocpol, stb, de ez mégsem volt elég jó az embereknek. Kaptunk is ezek helyett a baloldaltól szopást, elsorvasztották a kamattámogatott hitelt és a szocpolt, kaptunk helyette devizahitelt, amibe aztán az ország 3/4-e belerokkant.


A sok korlátolt ember Mészáros Lőric dolgaival foglalkozik, de majd rájön, hogy a baloldalon is voltak és lesznek is Mészáros Lőrincek, akiket pl. Czeglédy Csabáknak hívnak.


És majd arra is rájön, milyen érzés lesz a hazájában kisebbségként élni, agresszív, gyilkos vademberhordáknak kiszolgáltatva lenni... de akkor már késő lesz...

2018. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
96%
Márpedig az, aki itthagyta az országot, mert nem tudott itt érvényesülni, az könnyen beszél arról, hogy milyen jó is itt élni és hogy milyenek a hétköznapok, amikor nem éli meg azokat.
2018. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim válasza:
90%

Nos, én összeszámoltam ennek a kérdésnek az eddigi válaszadói között az arányt, és az eredmény a következő:

Fidesz 8, MKKP 4, LMP 3, Jobbik 2, Momentum 1, a legesélyesebb ellenzéki vagy ellenzéki összefogás 5 (velem együtt 6), nem megy el szavazni 3.


Ez alapján (és sajnos a hivatalos közvélemény kutatások is ugyanezt az arányt mutatják), úgy néz ki, hogy a Fideszt csak úgy lehet leváltani, ha az összes ellenzéki párt egy koalícióvá egyesül!

2018. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
22%

Biztos, hogy a Fideszre!


Lehet negatív példákat hozni egyes politikusok tetteiről, de nem ezeken kell rugózni, ilyenek mindig lesznek. Ami igazán számít, az a társadalmi szemlélet, az irány, amerre szándékoznak vezetni az országot. Ez az irány pedig szerintem jó irány. Semmi kedvem egy nemzeti gyökerét vesztett, multikulti társadalomban élni - saját szememmel láttam mi van Svédországban, Belgiumban. Egyedül a Fidesz az a párt, amelyik következetesen kiállt a nemzetvédelem mellett a kezdetektől fogva - ha ők nem lettek volna, már rég egyenes úton haladna az ország lakosságának felhígítása. Csak bennük látok garanciát és erőt ennek a politikának a folytatására.


(A fentiekhez képest marginális dolog: tudom, lehet mindig nyafogni valamiért, de az igazság az, hogy a rendszerváltás óta semelyik másik kormány nem épített, fejlesztett annyit az országon, mint a Fidesz.


Ja, és még egy mellékes megjegyzés: én is voltam jobbikra szavazó. De mélységesen kiábrándultam belőlük. Mostanra a Fideszből lett az egyetlen nemzeti párt, a Jobbikból meg - jóindulattal is - egy ugyanolyan, mint az összes többi.)

2018. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim válasza:
0%
Fidesz
2018. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
86%

Ti akik a Fideszt választjátok, nektek valóban ennyire jól megy most? Eszetlenül "migránsoztok", közben elképzelésetek sincs, hogy ezen kívül mit akarnak.

Egy biztos: A migránsokba még egy magyar sem halt bele!

De több magyar szegény ember MEGFAGYOTT, az egyre romló egészségügyi ellátásba BELEHALT, az adósrabszolgaság a "deviza hitelek" miatt ÖNGYILKOSSÁGBA menekült. Ök mind magyarok voltak ez semmit nem számít? Az ország nagy része mély szegénységben, de vannak Mészáros Lőrinceink.! Hajá Magyarország, hajrá magyarok.

2018. márc. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!