Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire fogtok szavazni április...

Kire fogtok szavazni április 8-án?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 15:46
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

Aki intéz nekem egy kis rénszarvas húst.!!!!


Érthetetlen, hogy 8 év folyamatos kifosztás, államilag támogatott családi maffiák randalírozása, lerohasztott oktatás, egészségügy, jegybanki hazárdírozás, mellett is vannak olyan választók akik ezt a Sorosos agyrémet beveszik és a fideszre szavaznának?

Úgy, hogy az ország lakosságának fele szegényedik, halad a mélyszegénység felé. Egy szűk réteg gátlástalanul gazdagodik. Hová vezet ez az irány? Diktatúrába? A sok jogos kritika miatt szinte az egész világgal hadakozik a kormányunk, rajtunk taposva és gazdagodva. Emberek ÉBRESZTŐ

2018. ápr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

Menjenek már a fenébe ezzel a migránsozással. Ezzel csak

remélem azt éri el ez a bűnbanda, hogy tényleg bukni fognak, mert szerintem az emberek már unják ezt a migránsozást, a hazudozást. Ne üzengessen orbán, hanem álljon ki az emberek elé, mondja el nekik, sokat loptak, hazudtak, a migránsozást meg a sorosozást félelemkeltésre, gyűlöletre használták. Aki beveszi ezt az ócska dumát, az szavazzon a fideszre, szíve joga.

Én inkább az legesélyesebb ellenzéki jelöltre szavazom.

2018. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a sok idióta-buta embernek a migránsozás nagy gondot okozott..az hogy éhen-halnak nem volt gond !!

Míg orbánc választási programjában semmi más nem volt addig

már pártok e helyzet megoldására és az ország boldogulását tervezték /netán legalább Románia és Banglades elé kerüljünk gazdaságilag.../

2018. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
0%

Az maszop hatalmas támogatottsága miatt a Jobbik helyett Fideszre tettem, mert féltem, hogy vörös lesz az ország ismét.


Más is volt ezzel így?

2018. ápr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
90%
(nem hittem, a Jobbik képes lenne felül kerekedni.)
2018. ápr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Lehet e országban akárhogy szavazni a maffia úgy is mint eddig...lop-csal-hazudik. Falunkban is a JOBBIK szavazatait /nyolvanhatot/ EL-LOPTÁK/. Itt még a jegyzőkönyvben megvoltak de mire Pestre értek érdekes módon ELTÜNTEK !!!
2018. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Ezek valóban érdekes esetek, csak erről nem az tehet, aki szabály szerint játszik. Azaz az átlagosnak feltételezett választó polgár.


Nálunk is volt csalás, azért nem jelentettem, mert nincs időm tökölni vele, és félek, hogy utol ér a király a kezével, ha jelentem a csalást. Így is 8 óra elfoglaltságot jelentett ez a móka, és kérdéses, hogy megértérte-e így.

2018. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen ÁTLAGOS választó ez jó megjegyzés. E országban még az emberekben az AVH-s korszak él. Ezen túl kevés a gondolkodó ember. Nem saját eszükkel hanem elhiszik azt amit a TV-ben látnak-hallanak. Az hogy az ifik csak riogattak /nem valós dolgokkal -mert programuk-terveik a köv. időszakra nincs-kivéve a maradék vagyon el-lopása/ . Sajnálatos hogy még ma is félnek az emberek és mint a birkák csak hallgatnak és tűrik e szomorú életüket.
2018. ápr. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
90%

Azért az ÁVH nem kicsit volt más.

Ma nem igen vernek szét sörös üveget a szeretteid vaginájában azért, mert te misére mentél a hétvégén. Nem törik el a lábfejed, ha verset olvas fel valaki.


ÁVH ma nem jöhetne el. Ahhoz erősebben kéne zárni a fegyvereket és a kommunikációt az emberek elől.

2018. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen Viktátor ma más módszereket alkalmaz hogy a látszat ne olyan legyen. Perfid módon kiéhezteti a népet és utána egy zsák krumpliért életben tartja hogy ismét rá szavazzanak.
2018. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!