Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Karácsony Gergely felszámolná...

Karácsony Gergely felszámolná a jogállamiságot - ATV-Egyenes beszéde?

Figyelt kérdés

[link]


Döbbenetes nyilatkozatot tett március 15-én Karácsony Gergely az ATV Egyenes Beszéd című műsorában. Az MSZP-Párbeszéd miniszterelnök-jelöltje arról beszélt, hogy ha megszerzi a parlamenti többséget, akkor azonnal felfüggeszti a demokráciát. Mit lehet erre mondani?



#Karæcsony az ATV-ben
2018. márc. 16. 20:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
888 :D
2018. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nos az, hogy 888.hu írta meg a cikket, nen sokat jelent, sőtt! Az adás az ATV-ben ment le. Meg se kérdezem, hogy a baloldali média miért nem ír erről semmit se?
2018. márc. 16. 20:52
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen beszüntetné a jogállamiságot és a demokráciát, és Sorosokráciát hozna létre, ami miatt a migránsok megennék az összes Jó Magyar Keresztyént, és a pucér nagy mellű csajokat disznóvá változtatnák, vagy valami ilyesmi.
2018. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen mindegy mit mond karigeri. ;)
2018. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Hogy tudna felszámolni egy olyan dolgot, ami jelenleg nincs is?
2018. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

Karácsony Gergely 4 év alatt 0 azaz nulla dolgot volt képes összehozni mint zuglói polgármester -

Konkrétan semmi nem változott 4 év alatt míg a város másik fele kb újraépült.


Ennélfogva ha parlamenti többséget kapna, gondolom nem csinálna semmit, csak eléldegélne mint a hal a vízben az ingyenpénzből (adónkból).

2018. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Tök mind 1 mit mond, hamarosan Gyurcsányi úgyis megpuccsolja :XD.
2018. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Orbán hasraütés szerüen változtatta meg az alkotmányt kénye kedve szerint, ez amit Karácsony tervez orbánhoz képest még demokratikusnak nevezhető.
2018. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8! Te sokat álltál a napon! Karácsony az alaptörvényt eltörölné gyakorlatilag, ez az országot anarchiába, káoszba süllyesztené! Ilyet a Fidesz sose csinált. Ha nem értesz hozzá, inkább maradj csöndben!
2018. márc. 17. 07:47
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Tökéletesen egyetértek Karácsonnyal, az az alaptörvénynek nevezett valami amit orbán összetákolt és ráeröltetett az országra az nem legitim, ergo ha nem legitim akkor semmilyen kötelezetséget nem róhat Karácsonyra.

Ez az orbán féle alkotmány átírás kb olyan mintha én a családomnak aztmondom hogy kedves családom én eddig azért dolgoztam hogy én is ti is jól éljetek, de mától én ezt egyoldalúan megváltoztatom mert azért fogok dolgozni hogy én éljek jól, és az sem érdekel hogy nektek ez nemtetszik és az sem hogy ti hogyfogtok ezután megélni, vitának helye nincs punk tum.

Az én olvasatomban ez így rendben van, de a családom minden jogát egy tollvonással eltöröltem, ha adok nekik pénzt akkor adok ha nem nem, jogilag erkölcsileg rendben van ez így?? persze hogy nincs.

Nemlehet az alkotmányt a nép nélkül átírni, hiszen a nép a hatalom bírtokosa, orbán meg csak egy megbízott akinek az a dolga hogy a legjobb tudása szerint tegyen meg mindent hogy Magyarországon jólét és jogbiztonság legyen.

Ha ezt nem tarja be akkor a megbizatását visszavonja a nép, és választ egy olyan megbízottat aki tisztességgel szolgálja a nép érdekeit, hangsúlyozom hogy szolgálja a népet és nem uralkodik a nép felett mint egy elmebeteg király. ENNYI.

2018. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!