Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi tévő legyek, ha félek az...

Mi tévő legyek, ha félek az ilyen Karácsony Gergely félék marxista hatalomátvételétől, de a Fideszt meg nem veszi be gyomrom?

Figyelt kérdés

Valahogy rá kell vennem magam, hogy a Fideszre szavazzak, akármennyire is undorodom tőle.

Mert az ilyen Karácsony,Vona,Szél féle újbolseviknál rosszabbat nem tudok elképzelni.


2018. márc. 16. 07:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Én zuglói vagyok, itt nagyon látszik Karácsony Gergely hozzáállása. Abszolút pozitív az ürge, külön vicc, hogy még csak rá sem játszik a ténykedésére, pedig volna neki mire.
2018. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy számodra pozitív, de nem vagyunk egyformák. Ami az egyiknek pozitív, az a másiknak lehet hogy pont nagyon negatív.
2018. márc. 16. 07:32
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Kapni fogsz ezért, az itteni elvakult gyűlölködőktől. Tudod, nekik csak az számít, hogy ne a fidesz. Az, hogy a jelenlegi, semmirevaló ellenzék mennyire cseszne szét mindent az alkalmatlan bandájával, az nem számít. Azt hiszik a hülyék, hogy ha nem a fidesz lesz, haza fog jönni az összes külföldön dolgozó magyar, azonnal német bérek lesznek, szuper egészségügy, világszínvonalú oktatás, és senki nem fog lopni többé. Én nem voltam soha fideszes, de nem látok más megoldást jelenleg.
2018. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Marxista hatalomátvételétől. :D:D
2018. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Salx Narval ***** válasza:
72%
Hasonló aggályaim vannak nekem is, csak én nem annyira Gergelytől tartok hanem inkább a mögé sorakozóktól. A Fidesz korrupt kormányzásából viszont nagyon elegem van és Viktor nemzetmegosztó politikájából is. A Jobbikban sem bízok teljesen de úgy vagyok vele, hogy én a magam részéről most megelőlegezem a bizalmat, úgy ahogy annak idején a Fidesz is megkapta tőlem.
2018. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Marxisták és újbolsevikok? Hol láttál te ilyeneket? Szerintem nem ugyanabban az országban élünk.

Az egykori Kádár-rendszert épp a Fidesz próbálja a legjobban megközelíteni, ha tehát valamelyik pártra rá kell fogni, hogy marxista és újbolsevik, rájuk illik leginkább.

2018. márc. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező! Te se kérdezni akarsz úgy látom. Jól írtad fenn, van akinek valami pozitív, ugyanaz másnak negatív. Az viszont időpocsékolás lenne Téged győzködni, hogy Karácsonyék meg a bolsevizmus fényévekre vannak egymástól, ezért menj csak el nyugodtan aztán szavazzál a fideszedre, szerintem mindenkit hidegen hagy.
2018. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
23 párt indul országosan, csak van egy, ami valamennyire megfelel az elképzeléseidnek.
2018. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

"23 párt indul országosan, csak van egy, ami valamennyire megfelel az elképzeléseidnek."


Ja, és ebből ha 21 bármelyikre szavazol, olyan mintha a fideszre szavaznál.

2018. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Alain Delon ***** válasza:
92%
Oszt mitű is marxista ű?
2018. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!