Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudnátok segíteni eldönteni,...

Tudnátok segíteni eldönteni, hogy kire szavazzak nyolcadikán?

Figyelt kérdés

Mindenképpen el akarok menni szavazni, de nem tudom eldönteni kire kéne húznom az ikszem.


Mondták, hogy egyéniben az esélyesebb jelöltre.

Ez az én körzetem: [link]


Akikkel beszéltem, egyáltalán nem olyan egyértelmű Jakab Péter előnye, nagyon népszerű Miskolcon Debreczeni József is, főleg az idősebbek körében.

(Tehát a Fideszt azt ne is írjátok, gyűlölöm Csöbör Katalint, ismerem személyesen)


Listán, olyan pártot keresek akinek nem túl populista a programja, és a legközelebb áll a Fidesz féle adórendszerhez.



2018. márc. 16. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

"Egyértelműen a legesélyesebb ellenzéki jelölt: Jakab Péter (Jobbik)"


Az h te akikkel beszéltél 3 v akár 30 ember az hol reprezentál bármit is?

2018. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Sulek Péter ***** válasza:
82%
Én a te helyedben Jakab Péterre szavaznék,de ez én vagyok.
2018. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A kérdés a listás választásra is vonatkozik, nem csak az egyénire.
2018. márc. 16. 21:45
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Osztom az előttem szólók véleményét.
2018. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem vagy biztos kire akarsz szavazni ne is menj el. Abból jön ki a legrosszabb, ha olyanra szavazol akit nem akarsz
2018. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Én az LMP-re fogok. A Jobbik pálfordulása nekem elég hiteltelen, az is, hogy nem képesek együttműködni semmilyen szinten.

Karácsony szimpi, de az MSZP-s tagok ugyanazok, mint 10 éve.

A DK nem volt képes jelölteket se állítani, tehát azt se tudjuk, hogy ki lenne a jelöltjük, de politikailag velük értek a leginkább egyet (ezt egy teszt is alátámasztotta, érdemes megnézni: [link] )

Maradt az LMP, Együtt, Momentum.

Az utóbbi 2 fölösleges szavazat volna, az LMP talán a legjobb választás, de kormányozni nem tudnának szerintem. Ellenzéknek, főellenzéknek viszont talán a legjobb. A törvényjavaslataik és az aktivitásuk is egészen jók.

2018. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
A belinket oldallal vigyázz azért! Az Iránytű oldala, ami pedig a Jobbiké. A mi kerületünkben is Jobbikost javasol, de egyértelműen az MSZP jelöltjének van a legnagyobb esélye.
2018. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"A DK nem volt képes jelölteket se állítani, tehát azt se tudjuk, hogy ki lenne a jelöltjük"


Ez csúnya dolog ilyet leírni. Azért nem állítottak jelöltet sok helyen, mert 60 helyen visszaléptek az MSZP-PM javára.

2018. márc. 16. 21:55
 9/22 anonim ***** válasza:
41%
Én az Együtt jelöltjét javaslom, a weboldaljukon található egy 200 napos program az nekem szimpatikusnak tünik.
2018. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
A legesélyesebb ellenzéki jelöltre kell szavazni. Ha minden ellenzéki szavazó így tesz, ezzel minimalizálhatják a töredékszavazatokat, amik így nem erősíthetik a kormánypártokat, illetve könnyedén győzelemhez segíthetik az ellenzéki egyéni jelöltet. Ha országosan mindenki így tesz, akkor fog a legtöbb ellenzéki a Parlamentbe kerülni. Lehet, hogy a te körzetedben nem a neked legszimpatikusabb ellenzéki párt képviselője fog győzni, de országosan így tudják az ellenzéki szavazók a legtöbb ellenzéki jelöltet bejuttatni, következésképpen az általad favorizált pártnak is ekkor lesz a legtöbb befutó jelöltje.
2018. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!