Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok a pártokról?...

Mit gondoltok a pártokról? Kit tartotok esélyesnek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 04:09
 1/6 anonim ***** válasza:
senkit
2018. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Ellenzékiként is a Fideszt. Addig amíg nem szabadulunk meg ilyen Vona Gabiktól meg Gyurcsány Fecóktól a Fidesz fog maradni mindig esélyesnek.
2018. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarorszàgon lèvő összes pàrtot el kell zavarni!
2018. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, még mindig a Fideszt, bár 2/3 nélkül.
2018. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ellenzékiként is sajnos a Fideszt látom esélyesnek. Túl sok az agymosott, a sok nyugdíjas akik a köztévét bámulják...

Napi szinten rágalmazzák és hazudoznak az ellenzékről pl az M1-en, de a Jobbikot évek óta most hagyták nyilatkozni 5 percre muszájból. Érdemes meghallgatni:

https://www.youtube.com/watch?v=6X7QVmTmssQ



Akiknek van egy csepp esze, az nem a Fideszre szavaz, hanem a legesélyesebb ellenzékre, a Jobbikra.

Legalább van értelmes programjuk (legalább is nekem tetszik).

Persze lehet mondani, hogy csak ígérgetések, DE:

Én Jobbikos településen élek (Ózd), ahol 2/3-addal nyert a Jobbik és ami az önkormányzattól telik, megtesznek amit tudnak.

Programjukban szerepel az oktatás korszerűsítése. Ehhez annyit, hogy Ózdon mióta a Jobbik van, a középiskolások (igen a gimnazisták IS) kitűnő tanulmányi eredményért (havonta) ÉS Jeles érettségiért ösztöndíjat kapnak!

Mellesleg mióta a Jobbik van Ózdon, már nappali tagozatos felsőoktatásban (egyetem) is részt lehet venni több szakban.

Eddig ilyenről szó sem volt a Fidesz ideje alatt.



A polgármestert a Fidesz rendszeresen próbálja lejáratni hazugságokkal. Pl: Hogy "több helyről veszi a fizetést ami nem törvényes" Igazság: Az egyik a fizetése, a másik mind TÖRVÉNYESEN jár neki, pl tiszteletdíj stb, amiről később csak a város érdekében lemondott.



Munkahelyemen egyébként sokan fideszesek a kisebbség közül, majd mikor megkérdezem, hogy miért a Fidesz, az alábbi válaszokat kapom:

-"Viktor báttya vesz nekem házat"

-CSOK

-Szuper gyed

-Nem engedik be a migránsokat...


Szóval láthatjuk, ezek "megvásárolt" vagy félrevezetett emberek szavazatai.



Egyébként itt egy felmérés:

[link]


Itt hiába vezet fölényesen a Jobbik, a rengeteg nyugdíjas szavazata nincs benne...

És szerintem hiába fog erre a hozzászólásomra nagyrészt pozitív értékelés érkezni, itt arányaiban több a tájékozottabb, intelligensebb ember, mint összességében az országban.

A kérdés, csak annyi, hogy vajon mennyien vannak...

2018. márc. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fideesz. En rajuk szavazok
2018. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!