Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Átszavaznál egy olyan párt...

Átszavaznál egy olyan párt jelöltjére, akiben nem hiszel?

Figyelt kérdés
Nekem a párt annyira nem hiteles és ideológiailag sem.... Nem szívesen juttatás őket plusz mandátumhoz kormányváltás ide vagy oda

2018. márc. 21. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
21:25: mi a baj a Jobbikkal? Azok után, hogy Budaházy meg Morvai is fideszesek lettek, a Jobbikban én már semmi kivetnivalót nem látok. A Fidesz már szélsőségesebb náluk.
2018. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Elfogadnám... Hogy lehet Lenovo p2-n kikapcsolni a T9 szövegbevitelt
2018. márc. 21. 21:28
 13/15 A kérdező kommentje:
11. Én nem hiszem el h megváltoztak. Ha Vona 8 év múlva is ezt mondja, amit most, talán elhiszem
2018. márc. 21. 21:29
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha legyőzhető vele a Fidesz, akkor igen. Bár a DK-t erősen meggondolnám így is.
2018. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi helyzetben - KIVÉTELESEN - az egyéni képviselőjelölt esetében igen, átszavazok. Nyilván nem szívesen, de összeszorítottt fogakkal, abban bízva, hogy a megye/ország túloldalán egy másik oldalon álló értelmes szavazótól "visszakapom" a voksot, mindenképpen megteszem ezt. A képlet egyszerű: ha ezt nem teszem meg és nem teszi meg a többi választópolgár, akkor az olyan, mintha a Fideszre szavaznék, szavaznánk.
2018. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!