Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Másnál is a semmiből előkapott...

Másnál is a semmiből előkapott embereket indítanak a pártok?

Figyelt kérdés

Abban a választókerületben ahol én is élek, az MSZP indított egy helyileg elismert embert, aki elég sokat tett a közösségért és mindenki ismeri. Az LMP jelöltjéről is hallottam már, de annyira nincs elismerve mint az MSZP-s jelölt.

De a fidesz olyat indított aki néhány hónapja költözött ide. A jobbik jelöltje szintén ismeretlen. A momentum jelöltjéről az ismerősi körömben senki nem hallott még.

És persze a program ugyanaz mint a nagy pártoknak. A fidesz jelöltje folytatja az eddigieket ( nem az előző nyertes képviselőt indítják, de legutóbb fideszes nyert ), a jobbik megmutatja, a momentum majd elszámoltatja a korrupt városvezetést ( azt pedig nemigen veszik figyelembe hogy a város folyamatosan fejlődik, az ország legjobb települései között van, és nemhogy nem korruptak, de még csak nem is fideszesek ).

Máshol is ilyen "nevenincs", semmiből előrántott embereket indítanak?



Megjegyzés: nem vagyok MSZP-s és nem is foguk rájuk szavazni. De ők legalább gondolkoztam azon hogy kit indítsanak és úgy gondolom hogy jól választottak. Nem úgy mint az összes többi párt.


2018. márc. 22. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyik Fideszes kampányfórumon az egyéni jelöltet a Jobbik szervezete elkezdte szívatni, kiderült hogy a SAJÁT KÖRZETÉNEK az ismertebb településeit sem ismeri. És mégis ő a legesélyesebb.


Ennek az egyéni szavazásnak ilyen formában semmi értelme nincs, az egész csak egy nagy győztes kompenzáció. Na meg a másik, hogy ez egy eszköz a Fidesznek, hogy ahol a nép nem őt választja meg, oda ne küldjenek pénzt.

2018. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!