Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melegként melyik pártra...

Melegként melyik pártra szavazzak áprilisban?

Figyelt kérdés

Melyik párt mutat melegbarát politikát? LMP?

Nem vagyok tisztában az induló pártok politikai programjával.



2018. márc. 23. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Mit számít a szavazásnál a szexuális beállítottságod? Most őszintén.

Ez a baj veletek, hogy semmi mást nem néztek csak azt, hogy meleg vagyok. Mindent ennek rendeltek alá, ez az elsődleges és legfőbb szempont amivel jellemzitek magatokat.

Nem azt mondjátok, hogy sikeres vagyok, családcentrikus vagyok, karrierista vagyok, stb, hanem meleg vagyok és egyébként XY vagyok. Ez nem normális.

Hetero vagyok, kire szavazzak?

2018. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Az 1. válaszolóval egyetértek.


Nem ez alapján kellene választani, hogy "melegbarát politika". Nincs még ötmillió másik szempont? Ezt a meleg csordaszellemet sosem szerettem és mindig távol tartottam magam az ilyentől. A heterók közt is elég különbözőek az emberek, ahogy nálunk is.


24/F, meleg

2018. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem igenis fontos, hogy olyan pártra szavazz amely valamelyest képviseli az érdekeid, ugyanis nem mindegy, hogy holnap melegházasság lesz vagy erősödik a homofóbia.


Kérdező, inkább a momentum foglalkozik jobban ezzel a kérdéssel, de az LMP sem határolódik el.

2018. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Szavazz a Jobbikra, hiszen a megerősített határőrség nélkül előbb utóbb Kis-Mekka lesz még kelet-európából is. Szerintem egy homárnak jobb semleges államban élni mint saría törvények alatt.
2018. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

[link]

Akarsz-e kormányváltást vagy nem? Ha akarsz akkor Jobbik, ha nem akkor bármelyik másik

2018. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
A jobbik utálja a melegeket
2018. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

#6


A jobbik nem foglalkozik a melegekkel és nem az emberek szexuális orientációjára építi a stratégiáját.


Ha leírsz egy pártot azért mert nincs napirendre véve a homoszexuális házasság témája, akkor nincs is miről beszélni.

2018. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
6, Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy nem Vona b4zizta le lumpenproletár módjára Orbánt, hanem fordítva
2018. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha jot akarsz, a kétfarkuakra:-)
2018. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Béla211 ***** válasza:
100%
Lmp viszonylag liberálisan áll a melegekhez meg a családhoz. De a legliberisabb álláspontja a Dk-nak az Együttnek és a Momentumnak van.Dk és az együtt programjában benne van ,hogy minden párt azonos jogok illetik meg mint a heteró párokat.De sajnos most úgy állunk ,hogy ha kormány váltást szeretnél akkor párt listán arra szavazol aki neked szimpatikus. Viszont egyéni jelöltnél érdemes megnézni ,hogy a te körzetedben melyik jelölt a legesélyesebb és arra az ellenzéki jelöltre szavazni aki leginkább megtudja verni a Fideszt.
2018. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!