Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol nézhetem meg mennyi autó...

Hol nézhetem meg mennyi autó van egy adott községben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, van-e olyan nyilvános, oldal, vagy internetes állami nyilvántartás, ahol meg lehetne nézni, hogy mennyi autóhoz küldtek ki abban a településben súlyadót. Az nem számít amit nem fizetnek, az nem megfelelő, mert a valós szám a kiküldötteknél van. De ha van rá más ötlet, amiből ezt az adatot ki lehet keresni, azt is megköszönöm. Keresgélek egy ideje, de se a googlén nem értem célt, sem a települések honlapján. (Csak statisztika készítéséhez lesz, néhány település statisztikáját készítem, mennyi lakos, mennyi házban, hány autó stb, magán célra) A segítségeteket köszönöm.

2018. márc. 25. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos írjál pár önkormányzatnak (még jobb, ha telefonálsz). Nem tudom, nyilvános adat-e, de nem tudom, miért ne mondhatnák meg.
2018. márc. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Súlyadó már nagyon rég nincs.
2018. márc. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm, és pont ezt szerettem volna elkerülni, de eddig nem találtam más megoldást, szóval valószínű ez marad.

Második válaszoló, valóban nem így hívják már, de ugyanúgy megvan, csak más a számítás, és az önkormányzat, egy fillért sem kap belőle, mert állam behúzza, de attól még létezik az "utód-adó", a teljesítményadó, viszont továbbra is az önkormányzatok tartják nyilvántartásban az autókat, mivel a csekket ők küldik ki.

2018. márc. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!