Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha kicsit kidekorálom a...

Ha kicsit kidekorálom a szavazólapot, de amúgy csak egy helyre húzom be az X-et, akkor még érvényes lesz a szavazatom?

Figyelt kérdés

Pl. átfirkálom az MSZP meg a Fidesz logót, az LMP mellé odaírom, hogy zöldhulladék, a Jobbik mellé, hogy Simicska egy g*ci, vagy egyszerűen csak rajzolok valami szépet.

De amúgy behúzom az X-et az egyik párthoz.


2018. márc. 26. 08:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne menj szavazni.
2018. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
én a szavazati jogot egy bizonyos iq-teszthez kötném, továbbá befizetett (legalább 6 hónap) adó és járulék után. szavazzanak csak olyanok, akik értelmesek és hozzájárulnak az országhoz, nem buta ingyenélő semmirekellők...
2018. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Azt csinálsz amit akarsz,arra vigyázz,hogy ahová az x-et behúzod nehogy keresztezze még egy vonal,mert akkor érvénytelen.
2018. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
2.!Mindenki fizet adót pl.ÁFA,ha szja alapján szelektálnál akkor pl.kizárnád a szavazásból a felsőoktatásban tanulókat is.
2018. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen bromarcúakat mint te kitiltanám az országból, menjél keletre a putriba a nulla agyaddal.
2018. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A pártokat illetően pontosan tisztában vagyok mindennel, hogy melyik milyen irányt képvisel.

Csak pusztán még fiatal vagyok és ez lesz az első szavazásom. Így nem tudom pontosan, hogy mi az a határ, amin belül még érvényesnek számít egy szavazat és mikor nem.

Amúgy a Momentumra fogok szavazni, elsősorban ők képviselik a fiatalok érdekeit.


Köszönöm a válaszokat, aki a kérdésre válaszolt, annak ment a zöld, a többit se pontoztam le, mert felőlem végül is azt ír ide mindenki ,amit akar. Ahogy majd én is azt írok a szavazólapra, amit akarok. Szólásszabadság van. :-)

2018. márc. 26. 09:36
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

"A pártokat illetően pontosan tisztában vagyok mindennel, hogy melyik milyen irányt képvisel. "

Biztos vagy te ebben? Szerintem néhány párt önmaga irányvonalával sincs teljesen tisztában!

De az szinte mindről elmondható, hogy nem azt csinálják amiről beszélnek!

2018. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
A momentumra fogsz szavazni? Akkor firkáld csak össze, mint az oviban! 😀
2018. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondtuk már, hogy ne rajzoljatok f_szt a szavazólapra, mert újra megválasztják.
2018. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Érvényesen szavazni a jelölt neve melletti körbe tollal írt két, egymást metsző vonallal (+ vagy x jellel) lehet. A szavazat érvényességét - ha az egyéb feltételeknek megfelel - nem érinti, ha a szavazólapra bármilyen megjegyzést írtak. A ceruzával leadott szavazat azonban érvénytelen.

Ha tényleg a Momentumot választod, akkor viszont tényleg teljesen mindegy, akár be is satírozhatod az egész lapot. Ugyanannyira mész vele, mintha kidobnád a kukába, vagy a Fideszt jelölnéd meg.

2018. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!