Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mint külföldön élő magyarok,...

Mint külföldön élő magyarok, mi is kaptunk szavazólapot arról, hogy betelepítsék-e a migránsokat, és van egy olyan rész ahol kérik az állampolgársági bizonyítvány adatait, de nekünk nincs olyan, ez baj tud lenni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Legrosszabb esetben nem szavazol!
2016. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek szerint te valami határontúli lehetsz, nincs állampolgárság akkor ne is szavazz. Amúgy is közlöm a kérdés MAGYARORSZÁGRÓL SZÓL, itt élsz? Nem. Szóval ne szólj bele abba hogy itt mi történik! Én sem szólok bele abba hogy ott mi történik.
2016. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De van állampolgárságom,és igen is fontos Magyarország számomra,és nemsokára el is költözöm Magyarországra,mert az a hazám,nem én tehetek róla,hogy egy mocskos országba születtem.
2016. szept. 10. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez szép és jó.

Csakhogy te NEM élsz Magyarországon, nem itt adózol, vajmi kevés fogalmad van arról, hogy mi folyik itt szóval légy szíves ne dumálj bele a mi dolgainkba.

Ne menj el szavazni!


Ha ideköltözöl akkor minden rendben, de amíg ez nem történik meg addig erkölcsi szempontból semmi jogosítványod nincs szavazni.

2016. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

"Jól tudom mi lappang bokrodnak megette.

Úgy szeressen Isten ahogy engemet te". Mármint hogy őt.

2016. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!