Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy a Jobbik nyerje meg a választást?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 02:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos nincs, de ők a 2. legnagyobb támogatottságú párt és a fidesz retteg tőlük. Vona Gábor hiteles, nagyon jó politikus, az utóbbi évtizedek legkiemelkedőbb alakja. Hiába mocskolják be a nevét, aki ismeri, nevet ezeken a primitív hazugságokon.
2018. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

Én liberálisként is szavaznék a Jobbikra, mert le KELL váltani a Fideszt. de sajnos nagyon nem tűnek nekem megbizhatónak. Vona szinte mindenkit körbe szopkod amikor beszélnek, amikor mással beszél meg már rossz véleménnyel van róla...

De mindenkinek azt mondja amit hallani akar, ami nagyon veszélyes.

Nekem nics tiszta képem, elképzelésem hogy milyen is lenne egy jobbik kormány, mivel abból amilyen képet festenek magukról nem is lehet ilyenre következtetni.

De nem akarok még egy olyan kormányt ami veszélyezteti a demokráciát, s ezt épeszű baloldali, se jobboldali ember nem vitathatja!


Úgyhogy én maradok a taktikai szavazásnál.


Vagyis egyéniben a körzetemben legesélyesebb ellenzéki jelölt kapja a szavazatom (bár majdnem annyira utálom mint a Fideszt, ez az MSZP jelöltje)

Listán pedig vagy a Jobbik, vagy az LMP. Valószínűleg inkább utóbbi.


19/f

2018. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Van. Miért ne lenne?
2018. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
16%
Hajrá Fidesz szavazatok rá én is szavazok trr..brr
2018. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%

A többi ellenzéki párttal együtt több szavazatot fogni mint a FIDESZ-KDNP.

Na persze ez nem biztos hogy jó is lesz.

2018. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%

Koalíció olyan pártoknál, akik egymást jelentgetik fel, meg olyan dolgoknak mondanak ellent, amiben együttműködniük kéne és nem is lenne nehéz?


Vedd ki a kezed a biliből...

DK mi a ráknak indult el egyáltalán? Hisznek abban, hogy Fletó annyira meggyőző politikus volt?

2018. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon nagyon nagyon remélem, nagyon nagyon halványan a távolban egy kis esélyt talán látok, de sajnos nem sokat :(


Aki meg fejgyűlölőzik és Vona oldalát javasolta, nézze csak meg egy ma kikerült videóját, ahol egy ROMA asszony nyilatkozik mellette...

2018. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%
Van, de nem ez a "papírforma".
2018. márc. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Simán! [link]
2018. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jobbik néppártosodása két dolgo von maga után. Egyik hogy az eddigi hc hívei eltávolodtak és sajnos sokan dacból ellenük szavaznak majd. A másik, hogy új embereket fog meg.


Az eddigi elpártoltak között van néhány, akik csak és kizárólag migráncsozás miatt választják a Fideszt. Csak ebbe az a szomorú, hogy a propaganda működik.


Akiknek elegük van a Fideszből , vagy kiábrándultak (ilyenekből is van jócskán), azok talán Jobbikra szavaznának, ám ebben a csoportban van két réteg, akiről nem tudom elképzelni, hogy ide voksolnának. Az egyik, akik szerint a Jobbik szélső jobb, és nem tudnak ezzel a, a saját elképzelésükkel azonosulni, és nem érdekli oket, hogy a néppártosodás micsoda, ők a "régi" pártot ismerik csak, akiket néhány szélsőséges elemmel azonosítanak. A másik az a csoport, akik ősi időktől fogva istenként tisztelik a többi induló pártot és akkor is rájuk fognak szavazni, ha nem értenek egyet a programjukkal.


A több (nem ebbe az utóbbi három csoportba tartozó) szavazók között szerintem mindenkinek megfordult a fejében a lehetőség arra, hogy a Jobbikot válassza. Ez ha nem is így dönt majd a bolondok napja után egy héttel, az after-partyn, attól még növeli az esélyét a Jobbiknak.


Ezt a gondolatmenetet követve van esély. Én látok benne esélyt.

2018. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!