Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mindenki kiakadt a Midi...

Mindenki kiakadt a Midi Melánia vs. Farkas Gergely ügyön. Valaki utána nézett már ennek a, , nőnek"?

Figyelt kérdés
Nézzétek meg Tirpa Holtkor klipjét... Ez egy gyökér elkényeztetett p*csa!
2018. márc. 28. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért mindnek a csajt szidja. Oké, nem egy észkombájn, de hát a jobbikos volt a gerinctelen féreg! Már most korrupt, pedig még kormányon sincs. Mi is a fidesz elleni legnagyobb érv? Ja igen, hogy korruptak...
2018. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*mindnek=mindenki
2018. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenki kiakadt? Meghallgattad a hangfelvételt? Nem tudom ez korrupció e (majd a bíróság eldönti), de én ma reggel vettem hozzá a fáradtságot, hogy végre megnézzem miről is van szó és szerintem adott helyzetben szinte mindenki feltette volna azt a kérdést, még ha csak félkomolyan, még ha csak reflexből is. biztos van akinek ez elfogadhatatlan (bár a többség szerintem utána sem nézet), de én egyáltalán nem tudom elítélni ezért.


Egyébként meg az ügy szempontjából szerintem teljesen lényegtelen, hogy milyen a nő személyisége vagy szellemi teljesítményne.

2018. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem Midi Melániával van a gond...
2018. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nevetése elég bugyutácskának hangzott de nagyon jó nő! Nem találtam róla sok infót amikor utána néztem, de jól megfektetném!!!
2018. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!