Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbikos Farkas Gergely 600...

A Jobbikos Farkas Gergely 600 ezer forintot ajánlott Midi Melánia LMP-s képviselőjelöltnek, ha az utóbbi visszalép a javára a kiskunhalasi választókörzetben. Mi igaz ebből?

Figyelt kérdés
Választási botrány: itt a jobbikos jelölt válasza a vesztegetési vádra: Bár a felvetés valóban elhangzott, szerinte a hangsúlyból érezni lehet, hogy viccnek szánta. Szerintetek is?

#Jobbik botrány
2018. márc. 22. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem igaz. Én sokkal durvább dolgokat is mondok viccből.
2018. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Hallgassátok már meg a konkrét felvételt, mert az is nyilvános.


Én is pont ilyen szarkasztikus, ironikus, száraz humorú vagyok, mint valszeg Farkas is. Hogy csomószor tök komoly fejjel mondok hülyeséget, vicceset és aztán azon nevetnek a többiek (és jobban, mintha már én is nevetve, mosolyogva mondtam volna).

2018. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nyilatkozott is a helyi médiának, hogy nem komolyan gondolta. A nő sem vette komolyan.

Mellesleg Farkasnak honnan lenne 600 milliója?

De egyiküknek sincsenek jelentős támogatói.

Egy halasi.

2018. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért hívta fel, hogy vicceljen? Így, kampányidőszak kellős közepén?
2018. márc. 22. 08:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen. A jobbik korrupció mentes
2018. márc. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg úgy hangzik, mintha csak viccelne. Lehet, hogy így volt. Vagy csak így próbálta felmérni, hogy hogy reagál rá az LMP-s. Fene tudja.
2018. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Sőt Gyurcsány őszödi beszéde is csak szarkasztikus ökörködés volt. Nem hallottátok a hangsúlyából?
2018. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

4.


Te egyáltalán meghallgattad a felvételt?! Miért beszélsz úgy hogy nem?


Minimum több perces telefonbeszélgetésről van szó, aminek ez valahol elhangzik a közepén.

2018. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
A jobbikosok elkezdték védeni az ő "feddhetetlen pártjukat" :D tiszta vicces.... ők is úgy magyarázkodnak, mint a fideszesek.... fidesz 2.0
2018. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Aki hallotta a felvételt, az észrevette gondolom, hogy LMP-s provokálja a Jobbikost a felvétel során.

Az is elég gyanús, hogy az LMP miért a Fideszpropagandistáknak adta le a Jobbikosra nézve terhelő felvételt?? Nekem úgy jön le, hogy az LMP a Fidesz kezére játszik.

2018. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!