Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi tévő legyek, ha Szél...

Mi tévő legyek, ha Szél Bernadettet tartom az egyetlen hiteles jelöltnek, de vele meg ideológiailag nem értek egyet?

Figyelt kérdés

Tényleg Szél Bernadett az egyetlen az ellenzékben, akit egyáltalán el tudok képzelni miniszterelnökként, amint különböző nemzetközi találkozókon tárgyal. Több karizma van benne, mint a többi párt férfi min.e. jelöltjeiben együttvéve, akik még magukért sem képesek kiállni.

Szél Bernadetten látom az eltökéltséget, a határozottságot, hitelese embernek tartom, aki képes ügyek mellett kiállni és azokat végigvinni, az más kérdés, hogy ezekkel az ügyekkel abszolút nem értek egyet, de ettől függetlenül egyfajta tisztelet érzek a Bernadettel kapcsolatban.

A gond csak az ugye, hogy nekem ez a radikálisan zöldbalos politika több mint visszataszító.

Mit lehet ilyenkor tenni, ha az egyetlen hiteles párt, amely indul a választásokon, pont a szöges ellentétét gondolja a világról szinte minden téren mint én.



2018. ápr. 2. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem szavazol rá, hiszen politikai ellenfeled.
2018. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A többi párttal sem értek egyet ideológiailag, de mind közül az LMP van tőlem a legtávolabb.
2018. ápr. 2. 16:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem az ország vagy a magad érdekét szolgálná az ő miniszterelnöksége, ne szavazz rá. Bár kicsi az esély arra, hogy ő a hatalom közelébe kerüljön.

Ebből az ellenfél/ellenség dologból pedig már illene kinőni kedves másik válaszoló :)

2018. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy élj a demokratikus jogaiddal. Az LMP-nek nincs esélye a kormányváltásra viszont abban segítheted, hogy bekerüljön a parlamentbe. Ha ő a szimpatikus szerintem szavazz rá. Az LMP-nek még sokat kell erősödnie, ami valószínűleg több év, azalatt viszont még változhatnak a nézetik.
2018. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Könyveld el magadban, hogy simán átverhető vagy egy szélbalos belvárosi által, és szavazz az egyetlen normális, nem az országot tönkretenni szándékozó pártra (gy.k. Jobbik). A Jobbikban úgyis megvan minden pozitívum, amit a többi párt képvisel.
2018. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A Jobbikban nincs meg semmi megvalósítható pozitívum, csak duma. Nyugodtan szavazz Szélre,mert úgy sem kerülnek kormányközelbe.
2018. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jobbikban semmi hitelesség nincsen. Ideológiailag pedig már nem is tudom, egyáltalán most éppen hova helyezzem őket.
2018. ápr. 2. 16:46
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez esetben természetesen semmit.
2018. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Ő csak egy kvótapolitikus, nem a tudása alapján került a parlamentbe
2018. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy valóban olyan radikális lenne a kormánya, a zöld politika alapjáraton meg szerintem elég jó dolog a 21. században. :) Én is látok benne lehetőségeket, értelmes nő. Nem tudom, rá fogok-e szavazni, mert egyéniben nekem más lesz érdekem, a listásra meg van kb. 3 esélyesem.
2018. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!