Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Érdemes a kétfarkú kutyapártra...

Érdemes a kétfarkú kutyapártra szavazni? Vannak itt olyanok akik rá szavaznak?

Figyelt kérdés

Leginkább azért szavaznék erre a pártra mert egy nagyon jó gúny a mai politikai elitre és szerintem ezt a gúnyt ők tudják legjobban megfogalmazni.

És valóban a mai politikai elit egy vicc kategória....


2018. ápr. 2. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Én iszonyatosan örülnék ha beszavaznák őket.

Gyönyörű görbe tükör lenne. A politikusok komolyan beszélnek hülyeségeket, ők pedig hülyén beszélnek komoly dolgokról.


Mivel nincsen esély a kormányváltásra, viszont a 2/3 megelőzése még egy reális cél ezért

én egyénibe a legesélyesebbre szavazok, országoson pedig MKKP.

2018. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem! Ők maguk sem hiszik hogy nyerhetnek. Egy jó balhénak, politikus-pukkasztásnak csinálják csak! Ismerem őket. Akkor lennének szarban (nem is kicsiben) ha nyernének!
2018. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
A szavazás nem a viccről szól kisbarátom. Az életeddel ne viccelődj mert később nagyon fogod bánni hogy mikor ottvolt a lehetőség előtted akkor elhülyéskedted a dolgokat.
2018. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Szavazz az ellenzék két legerősseb pártjából az egyikre. Jobbik Vagy az MSZP.
2018. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez meg a másik.
2018. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem van értelme. Szerintem pont ők fognak meglepetést okozni. Mindenki leírja őket, viszont akkora az elégedetlenség az ellenzéki pártok és a Fidesz irányába is, hogy pont most van esélyük parlamentbe kerülni. Az ellenzéki szavazók persze ellenük kampányolnak, mert tartanak tőle, hogy az ő pártjuktól vesz el szavazatot.
2018. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Én rájuk szavazok. Megvannak az indokaim.

Mindenki más, aki jelölt, számomra rosszabb hamisab. A diktaro demokrácia intézmény úgy, ahogy van, elavult. Nincs jelentősége, ki nyer, ugyan azt csinálják, ugyan úgy lopnak, ugyan úgy nem képviselik a feltörekvő nemzedéket. A nem szavazás és a MKKP a két választásom. A harmadik a momentum lett volna, de ők ugyan úgy fröcsögnek a gyülölettől, ahogy a többi, aki most politizál. A másiknak ellentmondás és a megvétózása minden javaslatnak, nem az, amire én szavazok. A konstruktív és előre mutató cselekedetek, amik nekem hiányoznak, és ebben az MKKP a buszmegálló felújítással és a kidobott szemétből való építéssel szimpatikus számomra. Ennek ezért nehéz ellent mondani, mert ami számomra szimpatikus, ahhoz neked semmi közöd. Mégis van Fideszes és Maszopos, aki ugyan azzal a hamis érv rendszerrel érvel egymásnak és saját maguknak is ellentmondva.


Nem kell szavazni, csak lehet. Nem kell valamelyik pártra szavazni, csak lehet. Választás csak a te döntésed. Senkinek nincs joga ezért téged felelősségre vonni, véleményt mondhat, írhat, de csak saját magáért felel mindenki.


Bűntudat nélkül tudok szavazni arra, akit én választok. És aki bűntudatot szeret kelt bennem emiatt, azt nem csak sajnálni tudom, hogy ennyire képtelen a társadalmi életre.


A humor számomra fontos. Főleg, hogy valós problémákat mutatnak be humorosan. És miattunk bizonyítottan jobb lett ez által. Kevesebb a szemét, több állt menhelyen van élelem, szebbek a köz terek, kevesebb pénz kerül stadionra és űrállomásra.


Ezzel vitatkozni azért nehéz, mert valóság. Ezek nem csak megígért, de megtörtént események.


Szeretném, ha nem csak gyűlölet, hanem humor is lenne az országot érintő kérdésekben. Ha ezért utálsz, az ironikus.

2018. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

MKKP azért élet képes, mert a többiek nem azok. És ez nem az MKKP győzelme, hanem a jelenlegi rendszer bukása.

Más országban (Új-Zéland, Olaszország) is nyert vicc párt. Azért voltak erre képesek, mert a többi alkalmatlan a feladatainak ellátására. - Erős gondolat ébresztő!

2018. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A Kutyapárt egyértelműen liberális alakulat. Nem a teljes politikai elitnek, csupán a jobboldalának mutatnak görbe tükröt. Számomra éppen ezért hiteltelenek, akármennyire is rühellem a Fideszt.
2018. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%

Viccpárt - már ugyan mi a humoros bennük azt nem tudom.


De ha véletlenségből a hatalom közelébe kerülnének, kimutatnák a foguk fehérjét, akkor már nem lenne annyira vicces a dolog, ha pénzről van szó.


Még akár a mérleg nyelve is lehetne, jobb vigyázni. Kibicnek semmi nem drága.

2018. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!