Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mindenki mondja, hogy Ausztriá...

Mindenki mondja, hogy Ausztriában milyen jó. Ott zoldpárt van. Ha az emberek olyat akarnak mint Ausztriában, miért nem szavaznak itthon is a zöldpártra (lmp-re)?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Elég egyszerű elme vagy.
2018. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kifejtened , kerlek
2018. ápr. 2. 15:18
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Szerintem neked felesleges.
2018. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Az ausztriai zöldek épp kiestek a parlamentből a migránssimogató politikájuk miatt.
2018. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Ausztriában a zöld párt soha nem kormányzott, nem is sokkal népszerűbb,mint az Lmp.
2018. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor ott most ki van? Ugy tudtam h ok: die grunen
2018. ápr. 2. 15:23
 7/12 anonim ***** válasza:

ÖVP nyert 2017-ben(helyi Fidesz), Sebastian Kurz lett a kancellár.

[link]


Én személy szerint nem rájuk szavaztam volna, de a zöldek sem igazán szimpatikusak(nem csodálom, hogy kiestek a parlamentből), ha kint élnék akkor egyértelműen a NEOS – Az Új Ausztria és Liberális Fórum pártra szavaznék, amely egy modern jobboldali liberális párt amely be is jutott a parlamentbe, kár hogy nálunk nincs ilyen párt.

2018. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az LMP elvakult Paks-ellenességével amúgy nehezíti a valódi klímavédelmet. Még az ellenérdekelt Royal Dutch is csak az atomenergia arányának megduplázásával tud felvázolni egy olyan forgatókönyvet, amellyel a felmelegedés kézben tartható:


[link]

2018. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"ÖVP nyert 2017-ben(helyi Fidesz)"


Azt azért nem mondanám, hogy helyi Fidesz. Nagyon messze van a Fidesz tőlük.

2018. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ausztriában sosem volt a zöldpárt kormányon, most meg már a parlamentből is kiestek a balos, migránsbarát politikájuk miatt. Nem tudom honnan vetted ezt a baromságot hogy ők kormányoznak.
2018. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!