Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol található az összes...

Hol található az összes választási jelölt programja?

Figyelt kérdés

Ez lesz életem első választása, és azon kívül, hogy van több olyan párt, akire tudom, hogy nem fogok szavazni, fogalmam sincs, hogy kire fogok. Kéne egy kis segítség, valami oldal, ahol le van írva, hogy ki mit ígér, és az összes jelölt párt-té nem csak a "nagyobbaké".


Szubjektív véleményeket hanyagoljuk kérem, én fogom eldönteni, csak adjatok egy kis segítséget.



2018. ápr. 2. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ilyen.


Ezt bizony neked kell megnézned külön-külön.


Lehet, hogy nem 1 héttel a választások előtt kellene kezdeni legközelebb, hanem mondjuk odafigyelni mi folyik körülötted a világban is miről beszélnek évek óta a pártok politikusai a parlamentben, a riportjaikban.

2018. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát Köszönöm szépen a kioktatást, egyáltalán nem erre voltam kíváncsi. Nem tudom abból amit leírtam miért kell ezt leszűrni, hogy én egy héttel a választás előtt kezdek érdeklődni. Sok infót hallottam már sok pártról, de mint mondtam, nem győzött meg egyik sem.

Épp ezért szeretnék utána olvasni kisebb pártok programjainak is, mert róluk nem olvastam/hallottam eddig.

Nem vagyok jártas a politikában tény és való, és eddig nem is érdekelt igazán, de beláttam már, hogy ettől még illene elmenni szavazni, nem gondoltam, hogy ennyire nagy gond az, hogy eddig nem érdeklődtem. Esetleg a szavazati jogomat ne vonjuk meg azért, mert nem érdekelt a politika? :D

2018. ápr. 3. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De bizony nagyon is van ilyen oldal:


[link]


Itt szépen programpontról programpontról megnézheted összevetve a legfontosabb dolgokat, illetve ajánlok neked egy 30 kérdésből álló tesztet, ami alapján a végén be tudod lőni, hogy melyik párttal vagy pártokkal értesz egyet:


[link]


Az első válaszoló pedig elég nevetséges, mintha mindenkinek kötelező lenne ebben az erkölcsi és szellemi posványban részt venni, legalább értékelnéd, hogy ilyenkor érdeklődik. Ja, és nehogy azt hidd, hogy el vagy késve, hiszen még maguk a pártok sem tudják teljesen, hogy indulnak. :D

2018. ápr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt van az összes párt programja, már akinek van:

[link]

2018. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 válaszolónak köszönöm szépen, meg fogom nézni, amiket küldtetek, és a tesztet is kitöltöm :)
2018. ápr. 3. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!