Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek lehetséges lenne...

Szerintetek lehetséges lenne 2022-ben leváltani az Orbán-kormányt?

Figyelt kérdés
Mert most megnyerik, ez egészen nyilvánvaló. De az azt követő választásokig hátralevő 4 évben szerintetek kialakulhat valami életképes ellenzéki összefogás?

2018. ápr. 3. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
És miből tudod ennyire biztosan, hogy megnyerik?
2018. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Miért kéne leváltani Orbán Viktort? Soros Györgyöt kell hazazavarni Amerikába és börtönbe zárni! Magyarországnak Orbán Viktorokra van szüksége, nemcsak Magyarországnak, hanem egész Európának, sőt az egész világnak.
2018. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet
2018. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Én azért még bízom benne, hogy van rá egy kis esély, hogy most is sikerül, de mindenesetre ha megint nem jön össze, akkor be kell látni, hogy ez az ellenzék ebben a formában nem életképes Orbánnal szemben, akármennyit is lop most már lassan teljesen nyíltan. Ha az LMP,Momentum nem hajlandó a többiekkel megegyezni, ha ez a Jobbik és MSZP-DK közötti árokásás nem működik, átszavazási hajlandóság nincs meg az emberek részéről, ha ez az ellenzék ebben a felállásban inkább akadálya, mintsem előremozdítója egy ország számára már nagyon szükséges kormányváltásnak és elbukják ezt a választást így is hogy több ember akar kormányváltást, akkor fel kell oszlatni az egészet minden pártjával együtt és létre kell hozni egy teljesen új pólust új arcokkal, új modern, előremutató, fejlődésre törekvő, reálisan megvalósítható programmal. Most tőlem még megkapja az ellenzék az utolsó esélyt a szavazatommal, meg több ismerősömet is rávettem ,hogy menjenek el szavazni az esélyes ellenzéki jelöltre, de ha így is elbukik az ellenzék, akkor elvárom tőlük, hogy távozzanak a közéletből, mert ha ilyen fölényes kormányváltó hangulatban sem tudják legyőzni a Fideszt, akkor sem 4 sem 8 év múlva sem fogják. Ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2018. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én reménykedem hogy már most sikerülni fog.
2018. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
2-es: lemaradt a kappa
2018. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, mi történik négy év alatt? Előbb az idei választások "menjenek le", aztán annak az eredményéből esetleg lehet találgatni, hogy mi lesz 2022- ben.
2018. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem lesz leváltva a Fidesz, viszont Orbán lehet nyugdíjba megy 2022ben.

Az új miniszterlnök Úr pedig Lázár János lesz.

Az utánpótlás is folyamatos, én pl. az idei választások után lépek be a pártjukba.


Egy életem van, én a maxot szeretném kihozni belőle.

Magyarországon ez azt jelenti jelenleg hogy kormánypárti tűzközelben lévőnek kell lenned.

2018. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#1 Javaslom, hogy nézz meg egy közvélemény-kutatást

#2 Látom, egyeseknél működött a propaganda

2018. ápr. 3. 20:06
 10/14 Betyár László ***** válasza:
2022-ben lehetséges. Addig még sok víz lefolyik a Dunán.
2018. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!