Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit csináljak, ha az anyukám...

Mit csináljak, ha az anyukám a fideszre szeretne szavazni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy nem akadályozhatom meg, hogy szavazhasson, nem is áll szándékomban, de hiába tudja, mi folyik az országban, azzal jön, hogy egyik sem jobb, mint a másik. Milyen indokokkal tudnám rávenni, hogy bárki másra szavazzon? A tanításról próbáltam eddig beszélni, mivel hárman még iskolába járunk (gyermekei), valamint az egészségügyet tudtam felhozni, hátha, de nem. Esetleg valami jöbb ötlet?

Nem az a baj, hogy a fideszre szavaz, ezzel nem lenne probléma, ha ténylegesen egyetértene a fidesz politikájával, de nem ért egyet. Csak azért szavazna rájuk, mert azt hiszi, a többi is ugyanilyen! Kérlek ezt vegyétek figyelembe, és ne hordjatok le mindennek.


2018. ápr. 8. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Mondd neki, hogy elköltözöl az országból ha nyer a Fidesz.
2018. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

NE befolyásold!

"azzal jön, hogy egyik sem jobb, mint a másik" - nézd, ez is egy szempont. Hasonló elveket vallok én is. Én sem azért szavaztam a Fideszre, mert elégedett vagyok, hanem mert egyáltalán nem látom egyik más párton sem, hogy ne lenne sokkal rosszabb:(

2018. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Tisztességes ember nemszavaz a fideszre.
2018. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Mond neki, hogy ha a fideszre szavaz elhagyod az országot amint tudod, vagy valami hasonlót mondj neki, a lényeg, hogy érezze, hogy súlya van annak amit tesz és, hogy ha rájuk szavaz ugyanolyan bűnrészes mint aki véghezviszi a lopást(o.v.,m.lolo stb)
2018. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 crudy ***** válasza:
79%
Mindegy kire szavaz, annak a kimenetelnek h egy ellenzeki part egyedul tud allamot alapitani nagyon kicsi az eselye igy ha nem ert egyet a fidesszel es masra szavaz akkor is vagy a fidesz gyoz mert nagy esely van ra vagy nem de akkor koalicioba kell lepnie az ellenzeknek.
2018. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Igazán tisztességes ember senkire nem szavaz!!!
2018. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Szegény szerencsétlen kölyköt is elérte a választási kampány.

Arra szavaz akire jól esik, ha neked ez nem tetszik akkor majd másra szavazol ha elérted a nagykorúságot.

2018. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Kövesd a példáját, bölcsebb mint te, hidd el.
2018. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Én azt mondom, hogy a Fidesz, MSZP már megmutatták milyenek, rájuk semmiképp sem szabad szavazni. Olyan pártot érdemes választani akiknek még nem volt lehetőségük kormányozni. Fiatalon ez persze könnyebb, mert mi még nem csalódtunk annyit mint az idősebbek, mivel a Fidesz is anno teljesen mást ígért mint ami most van. Teljesen szétlopták már ezt az országot és minden kormánytól független (elvileg független) szerv a zsebükben van. MNB, NAV, ÁSZ stb. Az MSZP is ugyanilyen rossz volt, annyi különbséggel, hogy ennyire durván nem tudtak lopni, mert ott még volt valamiféle fék ami fogta őket, de most gyakorlatilag akárhány korrupciós ügy kiderül 1 hétig téma aztán nincs következménye.

Orbán Viktor leszarja az embereket, nem is megy nagyon közéjük, ezzel szemben Vona például kiáll a nép elé akkor is, ha k*va anyázzák és igyekszik ész érvekkel meggyőzni őket.

Az is elég beszédes, hogy Orbán nem mert egyetlen egy vitát sem elvállalni az ellenzékiekkel, erre szerintem még nem volt példa ebben az országban.


Illetve +1, ha édesanyád az unokáit nem képeken szeretné látni, mert te leléptél külföldre akkor semmiképp ne szavazzon rájuk.

2018. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy betöltöttem a 18-t, és már szavaztam. Nem a fideszre.
2018. ápr. 8. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!