Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha 2014-ben sem tudták leválta...

Ha 2014-ben sem tudták leváltani a Fideszt és most sem, ráadásul a Fidesznek még mindig megvan a 2/3, miből gondoljátok, hogy 2022-ben le lesz váltva?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára. :)
2018. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Azért mert még egyetlen dagadt, skizofrén, felcsúti prolinak sem sikerült felépítenie az ezer éves birodalmat. Kétlem, hogy Orbán lesz az első
2018. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezekkel a pártokkal nem lehet beváltani, ez már kétszer bebizonyosodott. Bízzunk benne, hogy 2022-ben nem ezek lesznek, hanem lesz helyettük valami értelmes alternatíva.
2018. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz leváltva egészen addig, amíg nem lesz egy normális ellenzék.
2018. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Csak akkor lesz leváltva ha a jobbik rendbe szedi magát vagy előlép egy normális párt. Amely az orbántakaodjon kívül is tud mondani valamit.
2018. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
55%

Itt a kormány nem lesz leváltva, se 22, se 26, se 30-ban. Ez volt a nép utolsó esélye. Az ellenzéknek annyi, bevan bizonyítva hogy Magyarországon több a sötét mint az értelmiségi, és olyan mértékben hogy a magas részvétel sem segített. Az ellenzéket támogatók nagy része nem fog menni szavazni 22ben. Új pártot nincs értelme alapítani, ugyan úgy jár mint a jelenlegiek. A fidesz rendelkezik az összes médiával, azt hazudnak amit akarnak róluk.sikeresen lebontották a fékek és ellensújok rendszerét, mostantól kezdve Magyarország csak névben demokrácia, gyakorlatilag diktatúra.

A fidesz két szalmaszálat nem fog keresztbe tenni azért hogy Magyarországon jobb iskolarendszer vagy egészségügy legyen.

Én megyek ki az országból olyan helyre ahol megéri dolgozni.

Nyugodtan lehet árulózni, meglátjuk meddig fogják hajtogatni amikor már a dolgozó réteg kivándorol az országból, mert ez fog történni, és nem lesz ki eltartsa a nemdolgozó tömeget, aztán meg a nyugdíjas lakosság nézhetik egymást amikor a cigányokat már nem lesz rendőrszolgálat ki visszatartsa.

2018. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem pl megéri itthon dolgozni. Nem, nem vagyok fideszes! :) De korrekt fizum van, tehermentes ház, kocsi, család. Azért nem olyan rossz itt, ha normális állásod van.
2018. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én végzős mérnökinformatikus hallgató vagyok, húzok is ki külföldre, amint kezembe kapom a diplomát. Nincs értelme ebben a poroszos NER arisztokráciában élni, ami valójában már abszolutizmussá vált. De nem baj. A mostani fideszes "nyugger" generáció kifog halni jó pár éven belül. Lehet kell hozzá 10-20-30 év, de meg fog történni. A fiatalok egyre nagyobb számban húznak kifele, így az ittmaradt fideszeseknek a nyugdíját szinte senki nem fogja megtermelni. Ennél alacsonyabb lesz az életszínvonal, és én nem fogom sajnálni a sok nyuggert, amikor a lerohadó kórházakban haldoklanak.

Nem fogom sajnálni az egyre jobban lecsúszó cigányságot sem. Ha közmunka kell nekik, hát legyen. Ez kell ennek az agymosott népnek,aki teljesen menthetetlen. Meg is érdemlik, hogy jól meglopják őket a hatalom gyakorlói.

2018. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!