Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014 választók! Ti melyik...

2014 választók! Ti melyik pártra fogtok szavazni, és tényleg úgy gondoljátok-e hogy az a párt javulást, fejlődést hoz és nem csak azért szavaztok rá, mert a legkevésbé rossz?

Figyelt kérdés

Mert ugye sokan mondják hogy azért szavaznak egyik pártra mert a többi tönkretette,teszi vagy tenné az országot de annál a pártnál amit támogattok,tényleg látjátok azt hogy Magyarország jobbá tételén fáradozna,demokráciát teremtene,nem a hatalom és a pénz érdekelné őket?

Sokan mondják hogy mindegyik párt rossz de azért egy részük még mindig elmegy szavazni.Kíváncsi vagyok a véleményetekre!



2014. jan. 18. 13:11
1 2
 1/11 viktorvarga ***** válasza:
77%
tökmindeggy egyik párt sem kínál gyökeres válltozást
2014. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Galamb András ***** válasza:
74%
Én 2005- ig aránylag jól éltem. 2010 -ig már kevésbé. Majd 2013 ig láttam javulást. Így ez alapján a Fideszre szavazok megint. A sorsomat én irányítom nem a pártok. De a törvényeket ők hozzák.
2014. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Joe Makepeace ***** válasza:

Szerintem elég kiábrándító a fölhozatal.

Gondolom normális jobboldali embereknek is föláll a hátukon a szőr a Fidesztől, de én például a PM-re terveztem eredetileg szavazni, "de bocs" agyam ágában sem volt az E14-re! Az MSZP-re meg aztán főként nem! Pedig őket is támogatnám a PM-es szavazatommal, sőt! A DK-ra való szavazás esetén is támogatnám az MSZP-t, az E14-et, a Liberálisokat is! Hát erre semmi szükség! Nahát a "legjobb" az egészben meg az, hogy az egész dolgot aki összefogja, a Meseházy, nahát az meg valami kritikán aluli számomra minden szempontból!

Tulajdonképpen ilyen helyzetben szívem szerint leges leginkább a balközép SZEMA nevű pártra szavaznék, de a gond ott meg az, hogy nem igazán vannak húzoemberek Ungáron kívül, aki nagy kedvencem, na de egyedül nem menne semmire, aztán hacsak rövid időn belül nem termelne ki a pártja rajta kívül még néhány ilyen politikust, akkor ő lehet hogy ráunna, elege lenne, föladná, stb. stb. stb., akkor meg minek az egész?

Öszinte legyek? Jól kib szott magával az elenzék ezzel az összefogással, annak "vezetőjéről" már nem is beszélve...

2014. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
LMP. Sajnos, az indokaim inkább kizárásosak, de nem teljesen. A Fidesz-Összefogás-Jobbik trióval az a bajom, hogy már annak sem örülnék, ha az általuk ígérteket megvalósítanák, mert a célkitűzéseiket is sokszor hülyeségnek tartom. Az LMP-re ez nem igaz, náluk csak attól kell tartanom, hogy esetleg kamuznak. Eddig mondjuk nem volt jellemző.
2014. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Neked melyik párt a favoritod!
2014. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Talán a Jobbik vagy az LMP.
2014. jan. 19. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Mindenképpen a Jobbik.
2014. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szavazok egyik pártra se !!!!
2014. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a Jobbikra szavazók.


Ugyan azon vacilláltam, mint te azonban az atomerőmű és a vízerőmű kérdése, mint víz és energetikai szakembert meggyőzött, hogy az LMP jobban akar hajazni a populista szlogenekre, mint a szakmaiságra. Pedig az volt mindkettőben a szimpatikus, hogy mindkét párt szakmailag korrekt. Szerintem az LMP ott elszúrta.

Ráadásul az a sötét Osztolykán. Nem a származása, hanem az esze miatt mondom. Miatta a cigánykérdéshez való hozzáállásuk teljesen irreális.

2014. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Fidesz ;)
2014. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!