Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz már-már egyértelműen...

Fidesz már-már egyértelműen csalt? Szinte mandátumra pontosan megint 2/3? Nem gyanús ez?

Figyelt kérdés

Szerintem a támogatottságuk 60% se lenne tán, csak felhazudják, felcsalják magukat 2/3 -ra. De tényleg emberek nem gyanús ez? 1 mandátumot buktak volna és nincs 2/3. Anno is pont csak, hogy meg lett a 2/3. Szerintem ez azért van, mert már így is csalással érik ezt el és nem mernek ennél többet csalni, mert már ez is nagy ármánykodás árán van és nem hozna több jót csak + kockázatot, ha még ennél jobban is meghamisítanák.


Most tegyük félre a párt szimpátiát. Szimplán objektívan. Kétszer egymás után szinte majdnem hajszálra pontosan meg lett a 2/3. Valami itt bűzlik.



2018. ápr. 9. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még várjuk meg a határon túliak szavazazait és lesz abból 135 mandátum is.
2018. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bevetted a gyógyszered?
2018. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
A Fidesz rohadt bűzös.
2018. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, rémeket látsz.
2018. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Neked nem unalmas minden választás után ez a csalásos duma? Nem csalt,hanem egyszerűen sokkal népszerübb mint bármelyik ellenzéki párt és ebbe bele kellene törődni mert szánalmas ez a vergődés.. És 2/3 is megvan kétszer az se utal semmire, fogsz egy dobókockát dobsz kétszer és ha mindkettő 6-os akkor csaltál?
2018. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen 6-oska de ez a dobókocka 199 oldalú....


Én sose nyavalyogtam a csalás miatt. Komolyan kívánom, hogy legyen 135 mandátuma, mert az már elolszlatja ezt a képet. De kétszer egymás után PONT 2/3 (133)! Pontosan annyi ami abszolút hatalmad ad? Ez gyanús és pont. Aki ezt nem látja és nem merül fel benne egy kis kétely se az vakon él.

2018. ápr. 9. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Semmi kétely nem merül fel,ez egyszerű véletlen,mivel ha tényleg csaltak volna akkor pont az ilyen világmegváltó okoskák miatt mint te, nem egyeznének az arányok ,hanem többre csalták volna magukat,hogy az a kis gyanú se legyen.
2018. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!