Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki van úgy vele, hogy nem...

Ki van úgy vele, hogy nem akarja a következő 30 évben hallgatni és látni ezt a soros és ensz ellenes propagandát?

Figyelt kérdés
Csak mert úgy látszik, hogy a szavazók 2/3-nak nagyon bejött.

2018. ápr. 11. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Akkor te az 1/3-hoz tartozol. Kemény az élet. -)
2018. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Tévedsz,mert ez önmagában nem lett volna elég ,ha nincsenek jó gazdasági pénzügyi adatok,az rekord alacsony munkanélküliség,4-5 éve tartó reálbér emelkedés,és bizony széles rétegek érzik úgy ,hogy évről-évre jobban élnek.A siker a sikeres kormányzásban rejlik.
2018. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Én a fideszre szavaztam de szerintem is túltolták már. Mondjuk én könnyen vagyok van távirányítóm és tovább kapcsolok. Szerezz be egyet. De megnyugtatlak kérdező a fidesz szavazók jó része nem e miatt szavazott rájuk.
2018. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
*A szavazók kicsit kevesebb, mint felének. A 2/3 a parlamenti helyek arányára vonatkozik, nem a leadott szavazatok arányára. Azt csak a Fidesz szereti tettetni.
2018. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Te sem érted a választási rendszert. Nincs semmiféle 2/3-ad ami a szavazatokat illeti, sőt. Már megint, akárcsak 2014-ben, a Fideszt leváltani akarók meghaladták a Fideszre szavazók számát. Holott ekkora választási csalások 2014-ben sem azelőtt nem voltak. Mégis rávertek a Fideszre. Ez a propaganda 2500000 embernek jött be, nem többnek.
2018. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Szar ügy, de nyugi, nem ez lesz a következő 30 év egyetlen témája. Főleg, hogy Soros remélhetőleg hamarabb feldobja a talpát.
2018. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

A szavazók 48%-a voksolt a Fideszre, de a Fideszesek közül is már sokan rohadtul unják a Sorosozást, van, aki a stabil növekedéssel indokolja a voksot, és Sorost az idi*ták gumicsontjának tartja. Persze amíg ennyire túl van tolva a gyűlölet, nincs alkalom a gazdasági helyzetet vitatni, mert a növekedés nem indok arra maradjon a kormány. A növekedést kizárólag a világgazdasági viszonyok határozzák meg egy olyan lepkefing országban mint Magyarország. A világválság alatt olyan ország nem volt a régióban, akinek növekedett volna a gazdasága, és még a hírhedtül xar Román Dragnea kormány is a régió helyzetének köszönhetően növekedést tud felmutatni jelenleg. Ez nem érdem.


Az lenne az érdem, ha régiós szinten bár a középmezőnybe tartoznák fejlődésben. Jelenleg sereghajtók vagyunk (az én meglátásom szerint), ha esetleg erről (is) tudtunk volna vitázni a MIGRÁNSOK mellett, akkor talán tisztába tehettük volna a dolgokat, hogy jó, vagy rossz fele haladunk.

2018. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valszeg sokat segítene, ha kikapcsolódnál kicsit.
2018. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

[link]


De még örülhetsz, hogy emiatt kell aggódnod, s nem a hazádban megalakulóban lévő Iszlám Állam miatt, mint a belgáknak.

2018. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Node a migránsok azok sokkal fontosabbak, mint a GDP növekedés. A GDP növekedés nem erőszakol meg, és eszi ki a májadat Viki védelmező kezei nélkül :D
2018. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!