Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártnak kellett volna...

Melyik pártnak kellett volna győznie ahhoz hogy most ne legyen tüntetés?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 19:55
1 2
 11/13 Botond1999 ***** válasza:
67%
Olyan mértékű a megosztottság és a gyűlölet - köszönhetően a jelenleg pöffeszkedő hatalomnak - hogy bárki is győz, a másik oldal azonnal utcára viszi az embereket. Az hogy a mostani tüntetések békések, annak köszönhető, hogy a vesztes oldal kevésbé tekinti élet-halál harcnak a politikát és jóval békésebb a fideszes társaságnál (láthattuk 2006-ban, hogy képesek voltak felgyújtani fél Budapestet).
2018. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Én magam is kint voltam az elsőn, a másodikat sajnos ki kellett hagynom. Én például miért voltam kint?

Felsorolás:

- Fidesz választási győzelme nagyrészt az általuk 90%-ban uralt (ha nem hiszed, számold össze, nézz utána) médiának volt köszönhető, ahol masszív gyűlöletpropaganda megy. Például ezért hívnak rendőrt ok nélkül egyre sűrűbben magyarok általuk migránsveszélynek titulált dolog miatt, mint például a nőre, aki fodrász után kendőt vett fel.

- Az ellenzék sok szempontból hátrányban van, de amit művelnek, az felháborító (bár kevésbé, mint a Fidesz cselekedetei). Őket is noszogatni kell, hogy szedjék össze megukat.

- Nagyon sok embernek elege van, hogy a kormány szerint csak az magyar, aki rájuk szavaz. A nagyobb baj, hogy ezt sulykolják a szavazóikba is. Saját népe ellen hergelő politikust én SOHA nem tekintem miniszterelnöknek.

- Beszéltem Fidesz szavazóval is. Jópáran már megbánták, hogy rájuk szavaztak, mert nem akartak nekik 2/3-ot adni, csak nem akarták, hogy az ellenzék nyerjen és fostak a Hódmezővásárhely miatt, hogy ez megtörténhet. Ők is tudják, hogy most megint elszabadul a gyeplő és ész nélküli tempóban bontják a le a demokratikus rendszer maradék kevés elemét. (Csak azért, mert vannak választások, nincs igazi demokrácia.)

2018. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem miért nullázták le a 12-est noha a csak az igazságot írta.

Szépen leírta, a lopott pénzből az ifi-maffia felvásárolta az ujságokat, tv-ket és csak özönlött a gyűlöletkeltés más páttok ellen..netán már e forumot is uralják !!

És bizony féltek is mert ha a JOBBIK győz akkor nem lenne elég hely a börtönökben !!!

2018. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!