Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért a Kétfarkú Kutyapártot...

Miért a Kétfarkú Kutyapártot kell hibáztatni? (én rájuk szavaztam, de ha visszalépnek, akkor nem mentem volna el szavazni)

Figyelt kérdés

Azért szavaztam a Kétfarkú Kutyapártra, mert az összes többire szerettem volna egy nagy betűs NEM_et mondani, és ezt így tudtam a legjobban kifejezni.

Sokan támadják még most is a kétfarkúakat, h miért nem léptek vissza bla bla bla.

De miért kellett volna visszalépniük levitézlett komcsik meg jobbikosok javára?

Én egyedül a kétfarkú miatt mentem el szavazni, ha visszaléptek volna, akkor otthon maradok. Szerintem 1000-ből max 1 olyan MKKP szavazó van, aki képes lett volna szavazni Gyurcsány Ferencre vagy Vona Gáborra.


2018. ápr. 17. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanazok hibáztatják és mocskolják a MKKP -t és szavazót, akik az összes többi pártot is és akik a fideszt is, meg a nem szavazókat is.

Akik vesztettek és azért mert nagyon vesztesnek érzik magukat, de csak másokat képesek érte hibáztatni.


És pontosan ezért vesztettek, mert nem voltak képesek észrevenni, hogy nem másokat kell megváltoztatni, hogy olyanok legyenek, mint ők - hanem együtt kellene dolgozni, közös célokat kellene találni a zorbántakaroggyozáson meg fideszbirkázáson kívül.

2018. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én is az MKKP-re. A többi pártot én is kifigurázom. Mindegyiket. A humor segít elviselhetőbbé tenni a mindennapokat.
2018. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"én rájuk szavaztam, de ha visszalépnek, akkor nem mentem volna el szavazni)"


Akik őket hibáztatják ezt nem tudják. Egy kalap alá vesznek mindenkit aki nem a kormányra szavazott. Szerintük, ha visszalép a Kutyapárt,Jobbik,LMP az mind az MSZP-DK-ra szavazott violna és behúzták volna a választást

2018. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Valakire rá kell fogni, hogy a kutya sem szavaz rájuk. És ezt most itt igazából nem (csak) szó szerint kell érteni :)
2018. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem hibáztatom.
2018. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Celtix ***** válasza:
100%

Mert ez olyan magyarosch. Mi soha nem tehetunk semmirol, mindig kivulrol rontanak rank, mindig a kulso korulmenyek a hibasak. Ha elismernek, hogy nem az MKKP volt a hibas , akkor el kellene kezdeniuk magukban keresni a hibat. Azt meg magyar ember nem teheti!


(En is Bp 2. evk-ban NEM a DK-s nore szavaztam. Viszont rabeszeltem ket embert, aki nem akart elmenni es az egyik pl. egyeniben erre a DK-sra szavazott. A masik, anyam, videken elt, ott a Jobbik jeloltje volt eselyes, egyeniben MKKP nem volt, igy valami oknal fogva Momentum :) De akkor is, elmentek olyanok szavazni, akik nem akartak.


Facebookon vmelyik MSZP-csoka is kiatkozta az MKKP-szavazokat, jott a DK-s neni is helyeselni. Joparan kommenteltunk - aztan ahelyett, hogy a joember elnezest kert volna, inkabb torolte a posztot.


Igaza van Gergonek, egy olyan ellenzek, ami 8 evig 50% felett tartja a Fideszt, semmit nem erdemel, egyetlen szavazatot sem.

2018. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amiért az LMP-t is szidják, meg mindenki mást is. Az ilyen emberek prolik, agyhalottak, mindenkit mindig lehet szidni mindenért, ha az ő véleményükkel nem egyezik.

Az lehet, hogy a Fidesz 2/3-ad megszűnt volna a kis pártok nélkül, de lehet nem, mert lehet az ezekre szavazók akkor el se mentek volna inkább. És egy 2/3 megszűnéssel se mennénk semmire, ide egy másik kétharmad kellene, az meg esélytelen még 4 év múlva is. Innentől kezdve felesleges minden fröcsögés.


Én nem mentem el szavazni, utálom a politikát. A kétfarkú alapelvei szimpatikusak, de a csapat felállása (alkeszek, füvesek, hippik) meg az, hogy ugyanúgy plakátokkal szemetelik tele a várost, a szemétből készült alkotásaik nem szépek, nyilván betépve nem is igen jó a koordinációs képesség...

Az alapelveikkel egyet értek, hogy a mai politika vicc, szar, nem jó. Viszont az egész brigád egyúttal önmaga paródiája is, eszembe se volt rájuk szavazni. Azon gondolkoztam, hogy elmegyek és mindet bejelölöm, de végül inkább nem mentem el.

Igazából az aki nem ment el vagy bejelölte mindet, az ugyanúgy Kétfarkú tag alapjaiban, tehát én is, viszont én a Kétfarkúak hippi társadalmából inkább kimaradnék, ezért nem szavaztam rájuk.

2018. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól nem kell félnünk, hogy mostanság a Kétfarkú Kutyapárt ormányra kerülne, de az biztos, hogy nem is ártottak annyit, mint a többi ellenzéki. Az ellenzék még mindig abban ringatja magát, hogy összefogással nyerhettek volna. Valójában az összefogás miatt buktak el. A Jobbikosok legnagyobb része szinte azonnal lelépett, mert csak sejtették az MSZP-vel való összeborulást. Olyanok olyanokkal szövetkeztek, akikkel nem is szabadott volna még beszélniük sem. Az SZDSZ annak idején napok alatt veszítette el a szavazó bázisát a szocikkal való együttműködés miatt, itt sokan írták, hogy a Jobbik a Gyurcsánnyal való próbálkozás miatt agyő, irány a Fidesz! A problémájukat máshol kellene keresni!
2018. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!