Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kivándorlás visszaszorítható...

A kivándorlás visszaszorítható, megfelelő felvilágosítással?

Figyelt kérdés

Gyermek koromban mindig mondták a szüleim vigyázz magadra ! Ne bízz meg soha idegenben. Találtam egy olyan fontos felvilágosító videot, amit szerintem a külföldön rabszolgaságba kényszerült honfitársaink nem láttak. Nem voltak megfelően felvilágosítva https://www.youtube.com/watch?v=C1JObagWcn4


sokszor megy ki ember munkára idegen céghez, idegen országba a jobb élet reményében hagyja itt a biztos jót, felcserélve a lehetőséggel, hogy még gyorsabb gazdagodás legyen, hogy nem is tudják sokan hogy avesztükbe rohannak ezzel https://www.youtube.com/watch?v=GQz07nXBvco&t=1s


Szerinted a megfelelő felvilágosítással visszaszorítható a munkacélú kizsákmányolás & prostitúció?


2018. ápr. 20. 12:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Inkább jobb bérezéssel lehetne visszaszorítani.
2018. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%

"A kivándorlás visszaszorítható, megfelelő felvilágosítással?"


vs.


"Szerinted a megfelelő felvilágosítással visszaszorítható a munkacélú kizsákmányolás & prostitúció?"


A kettő nem ugyanaz!


Egyébként maga a kivándorlás nem, mivel a lét határozza meg a tudatot.

2018. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
17%

Ne haragudj, de a videókat nem néztem meg, mert kevés az időm.

Szerintem a kivándorlást nem szabad összekeverni a külföldi munkavállalással, ahogy azt sok primitív teszi!

A kivándorlásról meg az a véleményem, hogy senkit nem kell és nem szabad visszatartani, menjen Isten hírével, csak ígérje meg, hogy soha nem jön vissza!

2018. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Mindig lesz kivándorlás, hisz nyugaton mindig magasabb fizetések lesznek. Egy takarítónőnek nem tudunk 750 e-ret fizetni stb stb
2018. ápr. 20. 13:07
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, akinek kint nem jön be az visszaköltözik. A többségnek bejön..Innen kezdve ez nem felvilágosítás, hanem hazugság.
2018. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%

"Mindig lesz kivándorlás, hisz nyugaton mindig magasabb fizetések lesznek. Egy takarítónőnek nem tudunk 750 e-ret fizetni stb stb"


Akkor tulajdonképpen mi a baj ezzel, ha ötszörösét keresi mint itthon?

2018. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
A kivándorlás a Fidesz lemondásával lehetne visszaszorítható.
2018. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"A kivándorlás a Fidesz lemondásával lehetne visszaszorítható."


Mert egy másik kormány tudna adni 750 e-et egy takarítónéninek ? egy titkárnőnek 1.5 millát?

2018. ápr. 20. 13:30
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az első és második kérdés nincsen összhangban, a kivándorlást ilyen videók nem fogják visszaszorítani, inkább csak odafigyelésre ösztönöz.
2018. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

A linkelt videóknak mi köze van a külföldi munkavállaláshoz?


Kizsákmányolás meg itthon is megy ezerrel, ezért mennek ki az emberek. Mert inkább "zsákmányolják ki" havi 3-4-szer magasabb fizetésért mint magyar bérért.

2018. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!