Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mostantól 30 évig FIDESZ-KDNP...

Mostantól 30 évig FIDESZ-KDNP kormány lesz/lehet?

Figyelt kérdés

Orbán rengeteg rádió interjúban és szónoklaton elmondta, hogy "ez a választás 30 évre eldönti az oprszág sorsát". Még ellenzékiek is mondták a médiájukban, hogy milyen fontos ez a választás, mert 30 évig eldönti az ország sorsát. Én ebből azt szűrtem le, hogy most volt olyan sorsdöntő kérdésekről választás, ami húsbavágó pl a migráció, hogy az erre adott helyes válasz és az emberek többsége helyes választ adott rá, olyan mértékben eldöntötte az ország sorsát,, hogy később már nem is lesz kedvünk másra szavazni. Nem tudom? Ezt nem igazán értem?


Félre ne érts. Én is örülök a választási eredményeknek. A hatalmas részvétel legitimizálta a feleős döntést, hiszen, szite aki tudott mozogni az elment a rekordrészvétellel. Nekem is szimpatikus a többség döntése. De ez már azt jelenti, hogy hátradölhetünk : a nemzetközi befolyásos erők (soros, EU,Ensz) letett arról, hogy ide telepítsen migránsokat és médiájuktól sem kell tartani? Jól értem?



2018. ápr. 22. 16:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Reméljük.
2018. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem a kérdést! A fidesz-kormány már megalakult? Ne szaladjunk a dolgok elébe! 150 panasz van "bent", büntető- feljelentések készülődnek! Amíg ezek végére nem kerül pont, itt nem lesz legitim fidesz kormány! Szerintem az EU csak a lehetőségre vár hogy keresztbe tegyen Viktorunknak!
2018. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%

Nem hinném,jön egy új generáció.

4 év múlva sok mostani nyugdíjas már nem fog élni,és mostani tinik lesznek szavazásra jogosultak.


8 év múlva meg már teljesen más generációk fogják alkotni a fiatalokat,középkorúakat,időseket.

2018. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
Igen, nyolc év múlva a búzibarát libsi csürhe fogja tám9gatni a ratyiházasságot. Én meg inkább Szibériába emigrálok.
2018. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt semmi húsbavágó kérdés a szavazáson, csak propaganda. A többség pedig NEM a Fideszt választotta meg. Legalábbis nem a magyarok. A határontúliak ne szavazzanak a mi9 bőrünkre, mert nem viselik ennek ódiumát.Addig lesz Fidesz kormány, amíg Orbán maradhat a miniszterelnök.
2018. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
A mostani választáson az dőlt el, hogy a magyarok keletet vagy nyugatot választják és a magyarok a kelet mellett tették le a voksukat.
2018. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Fidesz-kormány lesz amíg

a) Orbán vissza nem vonul vagy meg nem hal

b) Nem jön egy komoly válság

2018. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

"Igen, nyolc év múlva a búzibarát libsi csürhe fogja tám9gatni a ratyiházasságot. Én meg inkább Szibériába emigrálok."


Adná az ég,hogy oda emigrálj!

2018. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%

"A mostani választáson az dőlt el, hogy a magyarok keletet vagy nyugatot választják és a magyarok a kelet mellett tették le a voksukat."


Nem dőlt itt el semmi.

Egyszerűen azon volt a hangsúly,hogy a butákat hogyan lehetett megvenni.

Erzsébet utalvánnyal,migránsozással,ingyen krumplival.


Nagyrészt a romák és a nyugdíjasok miatt lett meg a 2/3.

2018. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
Le lehet pontozni,de ahol én lakom,ott abban a szavazóhelyiségben,ahol a romák laknak,ott 2-szer annyi fideszes szavazat érkezett,mint azokban a szavazóhelyeken,ahol nem romák laknak.
2018. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!