Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az ellenzéki tüntetők leköpdös...

Az ellenzéki tüntetők leköpdösték & gyalázták a püspököket (egyetemi tanárt). Ez már tendencia lesz? Jól van ez így?

Figyelt kérdés

A rekordrészvételnek köszönhetően nagy legitimitást kapott képviselők ezúttal nem mehettek ki misét hallgatni az őket pocskondiázó tüntetők miatt, akik olyan szavazat írtak fel transzparenseikre és ordibáltak, mint „Orbán g*i”, „ekkora s*gg vagy Orbán”. Így az maradt, hogy misét celebrálnak a parlamentbe. A hazafelé tartó püspököket nem várt atrocitás érte a tüntetők részéről. Köpködés, dulakodás, ocsmány szavak ordibálása.


„Először is hálás vagyok Istennek, hogy ép bőrrel megúsztuk. Közeledem a nyolcvan év felé, de még nem fordult elő soha, hogy készenléti rendőrök menekítsenek ki egy épületből……. amikor hazaindultunk volna, a feldühödött tüntetők megakadályozták, hogy békében távozzunk. A gazembertől a csalóig mindennek lehordtak minket, de mi nem szóltunk vissza senkinek. Hála Istennek mellettem volt két fiatalember, Szenn Péter püspök úr, és Gér András zsinati tanácsos úr; összekapaszkodtunk mind a hárman, és vigyáztak rám, nehogy fellökjenek. Közben a rendőrök utat nyitottak nekünk, hogy elérhessük az autót, ami már várt ránk.”


A tüntetők tovább pocskondiáztak, lökdösődtek, gúnyos és megalázó megjegyzéseket ordibáltak ránk. Szenn Péter püspök úr bocskait viselt, ez különösen felháborított néhány tüntetőt, akik többször is megköpdöstek minket. Az egész atrocitás azért is volt fájó, mert Huszár Pál egy idős, köztiszteletben álló egyházi vezető, egyetemi tanár, aki mindig nagyon büszke volt a magyarságára. Szenn Péter pedig a horvátországi református magyarok lelki vezetője, aki sokat tesz azért, hogy a délvidéki magyarság megmaradhasson.” – mondta a reformatus.hu-nak Gér András.


[link]


Szerinted nem így gondolták, csak mesterségesen felpaprikázták őket vagy valóban így gondolják?


2018. máj. 9. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Van értelme olvasni a Pestis Srácok, Ripost, Mandiner, Magyar Idők, Origo és társai sajtócikkeket olvasni?

Én is ellenzéki szimpatizáns vagyok, mégsincs semmi bajom az egyházi vezetőkkel, egyikkel sem, sőt, mondok neked jobbat, keresztény vallást gyakorlók vagyunk.

Szóval kérlek, ne általánosíts!

2018. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Látod van értelme, hisz szűr a 400-as meg a többi ellenzéki média. Ami nem egyezik a világfelfogásukkal, arról hallgatnak szépen. Éppen ezért rákényszerűl az ember a valós hírekért olvasni az általad említetteket. Jól van ez így?
2018. máj. 9. 18:24
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk szerintem püspökként semmi keresnivalója a parlamentben.

Amúgy a leköpésükkel nem értek egyet.

2018. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

"Éppen ezért rákényszerűl az ember a valós hírekért olvasni az általad említetteke"


Mi a valós az általam említettekbe, amikor tele van ferdítéssel és elvétve trágár kifejezések, libsizés meg miegymás?

2018. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
6%

Ha egy nagyvadat el akarsz ejteni, mit csinálsz? Tanulmányozni kezded, kifigyeled, információt gyüjtesz róla, majd levonod a konzekvenciát. A kormánypárti többség is egy ilyen nagyvad. Tanulmányozni kell, ki kell silabizálni, mi és miért történt. Na persze, mind agymosott. Ismered a viccet, amikor Móricka felhajt az M7-re, szembe a forgalommal? Nos, kerülgeti az autókat, bekapcsolja a rádiót, hallgatja a zenét. Egyszer csak megszólal a bemondó, hogy egy őrült az M7-en szembe megy a forgalommal. Mire Móriczka megszólal: Egy? hát itt mindegyik meg van őrülve!

Nos az ellenzék nem sivalkodna, hanem próbálná megérteni, mit miért, ők se itt tartanának!

2018. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Egy püspöknek tudnia kellene, hogy az Istentisztelet helye a templom, és nem a Parlament. De az Istentisztelet sem lehet politikai demonstráció. A tiltakozással egyetértek,a köpdöséssel nem.
2018. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Van egy közmondás, ami úgy hangzik: "aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók". Mindenki értelmezze saját felfogása szerint.
2018. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5%
Amilyen a cég, olyan a főnöke...
2018. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

"Van értelme olvasni a Pestis Srácok, Ripost, Mandiner, Magyar Idők, Origo és társai sajtócikkeket olvasni?


"


Mondjuk én ezt az esetet kimondottan az Indexen követtem ahol élőben közvetítették az egészet

2018. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ide vezet az évek óta tartó gyűlöletkampány, ami ellen ezek a köztiszteletben álló református vezetők semmit nem tettek, ellenkezőleg.


Mindamellett, hogy az erőszak minden formáját elítélem, csodálkozni nem tudok a történteken. Ha elkezdődik a szrdobálás, nehéz tisztán megúszni.

2018. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!