Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az ellenzéki tüntetők leköpdös...

Az ellenzéki tüntetők leköpdösték & gyalázták a püspököket (egyetemi tanárt). Ez már tendencia lesz? Jól van ez így?

Figyelt kérdés

A rekordrészvételnek köszönhetően nagy legitimitást kapott képviselők ezúttal nem mehettek ki misét hallgatni az őket pocskondiázó tüntetők miatt, akik olyan szavazat írtak fel transzparenseikre és ordibáltak, mint „Orbán g*i”, „ekkora s*gg vagy Orbán”. Így az maradt, hogy misét celebrálnak a parlamentbe. A hazafelé tartó püspököket nem várt atrocitás érte a tüntetők részéről. Köpködés, dulakodás, ocsmány szavak ordibálása.


„Először is hálás vagyok Istennek, hogy ép bőrrel megúsztuk. Közeledem a nyolcvan év felé, de még nem fordult elő soha, hogy készenléti rendőrök menekítsenek ki egy épületből……. amikor hazaindultunk volna, a feldühödött tüntetők megakadályozták, hogy békében távozzunk. A gazembertől a csalóig mindennek lehordtak minket, de mi nem szóltunk vissza senkinek. Hála Istennek mellettem volt két fiatalember, Szenn Péter püspök úr, és Gér András zsinati tanácsos úr; összekapaszkodtunk mind a hárman, és vigyáztak rám, nehogy fellökjenek. Közben a rendőrök utat nyitottak nekünk, hogy elérhessük az autót, ami már várt ránk.”


A tüntetők tovább pocskondiáztak, lökdösődtek, gúnyos és megalázó megjegyzéseket ordibáltak ránk. Szenn Péter püspök úr bocskait viselt, ez különösen felháborított néhány tüntetőt, akik többször is megköpdöstek minket. Az egész atrocitás azért is volt fájó, mert Huszár Pál egy idős, köztiszteletben álló egyházi vezető, egyetemi tanár, aki mindig nagyon büszke volt a magyarságára. Szenn Péter pedig a horvátországi református magyarok lelki vezetője, aki sokat tesz azért, hogy a délvidéki magyarság megmaradhasson.” – mondta a reformatus.hu-nak Gér András.


[link]


Szerinted nem így gondolták, csak mesterségesen felpaprikázták őket vagy valóban így gondolják?


2018. máj. 9. 18:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20. Igen, ezért nem csinálnak ilyet soha a fideszesek, ugye? Ott nincs semmiféle tendencia, főleg a "békemeneten".
2020. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 Hol írtam hogy a Fideszesek nem csinálnak ilyet? Azt írtam, hogy alapból, politikától és vallástól függetlenül is undorító egy embertől.
2020. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Így korrekt.
2020. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!