Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy tudom egy párton belül a...

Hogy tudom egy párton belül a saját nézeteimet népszerüsíteni?

Figyelt kérdés

Nincs olyan párt amivel teljesen megedjeznének a nézeteim.A pártban,aminek most tagja vagyok,fele-fele arányban egyeznek a nézeteim,de én elakaorom érni,hogy az egész részét kövessék..Nem vagyok semmilyen pozícióban,de hogy tudom elérni a kérdés célját?


A pártalapítás lehetősége nem áll fenn!



2018. máj. 24. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkit egyenként hívj meg egy sörre/teára és beszélj lyukat a hasukba.

Vagy:

ha a pártalapítás lehetősége nem áll fenn, alapíts egy vallást!

2018. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz egy kicsit több kell. Nógrádi György mondta egyszer Martin Schulzra, hogy valaki 8 általános iskolai végzettséggel ne legyen kormányfő, mert ez itt a 21. század. Ma már ahhoz, hogy te egy pártban csak komolyabb tényező legyél, kicsit több kell, mint gondolod. Tehát egyetemi végzettség, nyelvtudás, és eredmények, ez a kiindulási alap. Nyolc általánossal, vagy középfokú végzettséggel nem vesznek komolyan. A pártok vezetői mind diplomások, nem fogadnak el útmutatást olyantól, aki ezekkel nem rendelkezik. A világ ma már nagyon bonyolult, komolyabb rálátás kell hozzá, nem véletlen, hogy még a hatvanas években sokszor üzemvezető, de sokszor igazgató lehetett valaki szakérettségivel, meg egy-két papírral, ma már egy komolyabb vezetői álláshoz minimum az egyetemi végzettség az alap, de van, ahol doktorátus. Tehát ha a nézeteidet meg akarod osztani, nem elég csak megosztani, azt igazolni is kell, hogy megállhat. Ehhez viszont szilárd alapok kellenek.
2018. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!