Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a kormány a családokat...

Ha a kormány a családokat támogatja, amivel önmagában nincs is baj, akkor miért nem segiti a magányosokat, hogy tudjanak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mondjuk ki, mert ez az igazság: Manapság, aki magányos, főleg ha férfiről van szó, akkor nagyon nehéz, szinte lehetetlen nőkkel ismerkednie. Miért nem indulnak valamilyen programok, amik segitségével mindenkinek lenne lehetősége társat találni, nem csak a jóképűeknek?...

2018. máj. 28. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Egészen konkrétan mit vársz ez ügyben a kormánytól? Szerintem ezt tényleg mindenki oldja meg maga... Elég sok társkereső szolgátatás van, plusz a lehetőségek, amik mindig is adottak voltak.
2018. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Azért mert 18 fölött pénz kell nem jóképűség
2018. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Na, az meg aztán tényleg adott, a bérek és minimálbérek dinamikusan emelkednek, és elég könnyű munkát találni.
2018. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Így van plusz ha annyira nagy a baj plasztikai sebész.
2018. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2013-ban megpróbálkoztak a Táncválasztó Párválasztóval, rohadt nevetséges volt.
2018. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Ezt te se gondoltad végig látom, ha ugyanis a bérek általában emelkednek, akkor ez mindenki számára igaz, tehát senki sem jut ettől előnybe a "nőpiacon".
2018. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

????

Ha 20 évvel ezelőtt lennénk, oké, de ma, ezt leírni?

2018. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Úristen, tömény hülyeség amit írsz.

Magányos emberekre senki sem kíváncsi.

Nem csak a jóképűeknek van nőjük.

Én nő vagyok és van saját pénzem, nem szorulok a pasiéra - itt akkor romba dőlnek a sztereotípiák, nincs mivel takarózni a csóró pasiknak.

Szerintem kapd össze magad és ne a kormánytól várd, hogy férfit faragjon belőled.

37N

2018. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én értem a problémát, de elképzeltem, milyen reakciókat generálna az államilag támogatott ismerkedés a média jó részében.:D "Kuplerájt tartanak fenn az adófizetők pénzéből!" "Íme, az első nemzethy-keresztyény örömház. Aki magyar, kefél!" "Orbán, a főstrici: b..szni nemzeti kötelesség!" Vannak még ötleteim, de kibannolnának.:D
2018. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
#1 kamuprofilok, botok, animátorok a társkeresőkön, ahol mindent megtesznek, hogy ne találjon az ember párt, sokáig fizessen. A fogyasztóvédelem mehetne is rájuk, hiszen átvernek, lehúsznak.
2018. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!