Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a kormány a családokat...

Ha a kormány a családokat támogatja, amivel önmagában nincs is baj, akkor miért nem segiti a magányosokat, hogy tudjanak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mondjuk ki, mert ez az igazság: Manapság, aki magányos, főleg ha férfiről van szó, akkor nagyon nehéz, szinte lehetetlen nőkkel ismerkednie. Miért nem indulnak valamilyen programok, amik segitségével mindenkinek lenne lehetősége társat találni, nem csak a jóképűeknek?...

2018. máj. 28. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9#

Privátban azért írhatod őket

2018. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán a kormány dolga az ilyen.
2018. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 árokpart ***** válasza:
Nem hinném, hogy a jelenleginél (ami így is elég nagy beavatkozás) még jobban be kellene avatkoznia az államnak az emberek magánéletébe.
2018. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az állam feladata hanem magánügy. Van aki eleve nem is akar párt találni mert jobb neki egyedül.
2018. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem te valami közvetlenebbre gondolsz mint az internet társkeresők!Nem rossz ötlet de ehhez a kormány nem kell szerintem.😊 Mert mit tudna tenni csinál egy társkereső bulit? Erre ott a disco élőben szexelnek fél óra ismeretség után valamelyik sarokban fiatal ,,szerelmesek,, Saját szememmel láttam nem egy bulin discoban! Szükségtelen! De érzem tán mire gondolhatsz. Azt valami kulturkörben kell keresned egy programon belül! Elfog jönno ne izgulj a Te időd is!😊
2018. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mégis, hogyan? Alapítsák meg a "Nemzeti Társkeresőt"?
2018. jún. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Gondolom a CSALÁDOK ÉVE 2018-ra gondolsz. A Kormány kihagyta belőle a "R" betűt, nyomdahiba.


Csalárdok Éve 2018 így már érhetőbb, szerintem...

2018. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!