Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az miért nem zavar senkit,...

Az miért nem zavar senkit, hogy Orbán beavatkozott a szlovén választásokba?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Hogyan avatkozott bele? Nem furakodás, tényleg nem hallottam erről.
2018. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Mármint összetépte a libsi szlovének szavazatait, és átváltoztatta őket szittyaszlovén szavazatokká? Vagy hogyan avatkozott bele? Egyébként bárhogy is csinálta, engem nem zavar. Az sokkal inkább, hogy az amerikai nagykövetség mindig megpróbál beleavatkozni a magyar választásokba.
2018. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2018. jún. 4. 11:36
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
És hogyan avatkozott bele?
2018. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Index mint hírforrás, értem :)) / első
2018. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Százmilliárdokat adott a kampányra. Ugyanazt, mint amivel Sorost is vádolja
2018. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Index? Az ám a forrás. Az sem igaz amit kérdeznek.
2018. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Migránsozott ott is, beszálltak ott is Mészáros bácsival a médiának egy részébe és azt a mintát követték, mint itt. Hát Orbánék már sokszor eljátszották, hogy másokat köpködtek, közben sunyi módon, hasonlóan jártak el.
2018. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Miért volna azzal bajom, ha Orbán Viktor, Magyarország miniszerelnöke azon dolgozna, hogy Magyarország regionális nagyhatalom legyen, ami befolyása alatt tartja Közép-Európát? Ez hosszabb távon akár Trianon felülvizsgálatát is eredményezheti, miért haragudnék ezért Orbánra? Végre azt teszi, amiből Magyarország profitálhat...
2018. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, te elolvastad egyáltalán az a cikket????

Nem úgy látszik.

Mindössze annyi van benne, hogy a szlovén médiapiacon tulajdonos/résztulajdonos lett néhány magyar személy is (nem térnek ki rá kicsoda - ettől még én is értem, hogy nem Simicska, vagy más ballib személy, mert az nem lenne számotokra felháborító) amiknek a lapjai ott cikkeket írtak és nem az Orbánékkal ellentétes oldalon, nézeten álló pártok szája íze szerint. Na meg kint is tulajdonosok magyarok (hasonló nézetűek) cégekben, ami cégek nem átallottak hírdetni a cégeiket ezen lapokban.

Ez igen. Micsoda beavatkozás.

Bezzeg ha kimenne a magyar nagykövet tüntetni a most vesztes pártok mellett vagy éppen zsarolná az üzleti kapcsolatain keresztül a győztes pártok képviselőit, esetleg kitiltaná őket soha ki nem fejtett "korrupciós" váddal, az biztos nem lenne ilyen felháborító. Mert az amerikaiaktól ez nálunk teljesen jogos volt számotokra, ugye?

2018. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!