Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek 4 év alatt erősödi...

Szerintetek 4 év alatt erősödik a Momentum?

Figyelt kérdés
Ha igen kb. hány százalékkal érnek majd el jobb eredményt mint a mostani 3% volt?

2018. jún. 11. 07:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
Mi alapján elitista? Rájuk kell nézni és amiket mondanak. Az aki viccelődik a vidékiekkel és aztán csodálkozik hogy a propaganda azt híreszteli róluk hogy "lenézi a videkieket" az ne csodálkozzon. Továbbá az egész ilyen sznobos, a vidékiekkel nem igazán foglalkoznak csak olyan mintha egy pesti főiskola/egyetem hallgatói pártost játszanának.
2018. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:

De miket mondanak, ami elitista - tudsz rá példát mondani?

A vidékiekkel való viccelődés meg egyértelműen ironikus volt, ráadásul jó másfél éve.

2018. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
Szerinted mi lenne a "foglalkozás a vidékiekkel"?
2018. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
51%

"

De miket mondanak, ami elitista - tudsz rá példát mondani?


A vidékiekkel való viccelődés meg egyértelműen ironikus volt, ráadásul jó másfél éve."


Az irónia nem politikai kategória, meg kéne már tanulni. Abban a korban, amikor a legártalmatlanabb mondatot is ki lehet forgatni, főleg ilyen médiahátszéllel és más jelentés töltetet adni, úgy ez nem engedhető meg.

Leírtam miért elitista, olvasd el mégegyszer kommentem, de látom te is agymosott Momentumos vagy, aki képtelen egy kis kritikát is elfogadni.

2018. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
A vidéki fiatalokkal való foglalkozás nem az, hogy hipszterkedés és apuci-anyuci pénzéből játsszuk az elkényeztetett gyereket hanem valamilyen hitet adni nekik és az életben való elindulásukat segíteni, mert bizony sok fiatalnak gond ez.
2018. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
56%

Visszautasítom, hogy nem tudok kritikát elfogadni: teljesen nyitott vagyok a kritikádra, nem kérdőjeleztem meg a véleményed, csak megkértelek, hogy támaszd alá, mitől elitista számodra a Momentum és mi lenne, ami alapján úgy érzenéd, hogy foglalkoznak a vidékkel is.


A személyeskedést, kérjük mellőzd. Ha tényleg válaszolsz, annak örülök.

Képzeld, tényleg és őszintén kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik másképp látják a világot - egy "feltételem" van: próbáljanak észérveket mondani, ne csak frázisokat ismételni.

2018. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:

"Visszautasítom, hogy nem tudok kritikát elfogadni: teljesen nyitott vagyok a kritikádra, nem kérdőjeleztem meg a véleményed, csak megkértelek, hogy támaszd alá, mitől elitista számodra a Momentum és mi lenne, ami alapján úgy érzenéd, hogy foglalkoznak a vidékkel is.



A személyeskedést, kérjük mellőzd. Ha tényleg válaszolsz, annak örülök.


Képzeld, tényleg és őszintén kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik másképp látják a világot - egy "feltételem" van: próbáljanak észérveket mondani, ne csak frázisokat ismételni."


Elitista, mert megjelenésében és kinézetükben egy bizonyos társadalmi réteget képviselnek a fiatal korosztályon belül, holott nem mindenki olyan mint ők. Semmi közük a néphez, csak pesti tagokból áll, illetve olyan emberekkel akikkel egy egyszerű vidéki fiatal nem hiszem hogy azonosulni tud.

2018. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
76%

"Szerintetek 4 év alatt erősödik a Momentum?"


Igen. Egyre erősebben tendál a bukás felé...

2018. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:

Kedves 67-es!

Köszönöm válaszod.

Ezek szerint csak külsődleges problémáid vannak a Momentummal, nem pl. a programmal nem értesz egyet.


Szerencsére a Momentumban sok vidéki tag is van, sőt még Erdélyben is van alapszervezet.

Sok a fiatal, hisz ők a legkönnyebben érdeklő korosztály, de vannak aktív nyugdíjasok is, pl. Lakatos Béla, Ács volt roma polgármestere nem az tipikus pesti egyetemista fiatal.

2018. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
69-es miért véded ennyire elvakultan ezt a nevetséges gittegyletet?
2018. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!