Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ennyi ilyen ember?

Figyelt kérdés

Komolyan, már az agyamra megy. Se politológiát, se gazdaságtant (közgázt,...), se filozófiát nem tanultak (ha tanultak, akkor még inkább szégyelljék magukat), és olyan módon írnak mindent, mintha már vagy 20 éve ezzel foglalkoznának.


Az ilyenek miért nem tudnak kérdezni szimplán?!


2010. jún. 16. 21:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
13%
Tizenöt ember megsérült az izraeli Jaffában, mikor rendőrök és ultraortodox zsidók csaptak össze egy lakópark építkezésének a helyszínén. Az ultra-ortodoxok szerint tilos háborgatni az építkezés közben talált sírokat.
2010. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok első, nagyon témába vágott a válaszod.

A kérdésre válaszolva: Véleménye mindenkinek van. Valamilyen szinten a józan paraszti ésszel is lehet jól látni dolgokat. De persze sokan vannak, akik csak az egyik oldalát látják az éremnek. Pl többet kell valamiért fizetni, de másik oldalról többet is kap(hat)nak vissza. Szerintem nem szükséges közgazdaságtani, politológia, filozófiai tudás ahhoz, hogy valaki jól lássa a dolgokat.

Mondom mindezt BCE diákként:)

2010. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Akkor én kivétel leszek és válaszolok normálisan.

Vannak itt olyanok akiknek gőzük sincs a válaszról és benyögnek valami nagy baromságot.

Volt hogy tettem fel kérdést de tökre nem a kérdésre kaptam választ.

Van ilyen,nem tudsz ellene mit tenni.

2010. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Nem a 2.válaszolóra értettem hanem az elsőre.

21:18as

2010. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a véleménykifejtés jogát filozófiában, politológiában stb. jártas emberekre kéne korlátozni. Én nem hiszek ebben az elitizmusban. Az élet fontos kérdéseiben mindenkinek lehetnek jó meglátásai, ehhez nem kell alapos szaktudás. Na és akik elitnek tartották magukat, hányszor hoztak hülye döntéseket, hányszor döntötték katasztrófába az országot? Nem árt az egyszerű emberekre is hallgatni.
2010. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Tudod kedves Kérdező, ez az internet szépsége. Bárki névtelenül mondhat amit akar, és ahogy a jogtanárom mondta nemrég, "mindenkinek joga van hülyeségeket mondani". A nagyobb baj szerintem az, ha egy hozzáértőbb ember véleményét nem fogadják el az érvek és háttérinformációk nélkül irogató emberek. Bár tény, hogy pl. én sem nagyon szoktam azzal dobálózni, hogy bezzeg én, mert én tanultam/tanulok ilyeneket (bezzeg most :).


Amúgy meg szokták mondani, a vélemény olyan, mint a segglyuk...mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

2010. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom feltűnt-e itt az átlagéletkor. Kemény 17 év körül van. Ennek ellenére napok óta azt olvasom, hogy milyen jó volt a Kádár rendszer. Még ilyet mondani...

Igazad van, nem tanultak, se politológiát, se gazdaságtant, se történelmet.

2010. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, értelmes választ kérnék. Mi a bajod egy "liberális világpolgárral"?
2010. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Az ilyenek csak kuruc infót tudnak olvasni, és ezért azt hiszik, hogy ők már mindent tudnak a világról, tudják az "igazságot", lelepleztek minden összeesküvést, nekik már felnyílt a szemók, a többi ember szerinte tudatlna, hülye és manipulálható.

Holott nem veszi észre, hogy az ő agyát manipulálják. Kritikai gondolkodása nincs, ezért ami a kurucra felkerül azt mind elhiszi. Az egysejtűek értelmi szintjéhez lehet őket hasonlítani.

2010. jún. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
azért arra kíváncsi lennék kedves előző h te vajon valaha jártál e a kurucon v sosem olvastad csak hallottad h az csúnya és rossz?
2010. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!