Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szolnál egy olyan párthoz,...

Mit szolnál egy olyan párthoz, melynek alapvető célja a dualizmus visszaállítása lenne? Legalábbis erre való törekvés, közeledés?

Figyelt kérdés
Persze mai határokkal egy gazdasági unió, parlamentáris rendszer. Anno mindkét országnak fejlődést hozott, egymás gazdasági adottságait jól ki lehetne használni.
2010. jún. 16. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Agyrém, agyrém, agyrém.....
2010. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért akarunk minden áron még inkább függni valakitől?
2010. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Kicsit tévedésben éltek. Magyarország fénykora a dualizmus alatt volt, így nekem nem lenne ellenvetésem a dolog ellen.
2010. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért én magyarország fénykorát inkább nagy lajoshoz,vagy mátyáshoz kötném mint a dualizmushoz
2010. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
területileg akkor voltunk a legnagyobbak :'(
2010. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%

Én pedig a dualizmushoz. Nézd meg honnan indult és milyen lett a dualizmus alatt. Mi ez, ha nem az egyik legjobban működő dolog?

A vita egyébként lényegtelen, mert ilyen jellegű párt nem lesz, de ha lenne tényleg támogatnám. A dualizmus jó volt az egész országnak.

2010. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

amúgy csak együtt vagyunk erősek



nem is értem miért nem egyesülünk újra Ausztriával

persze megértem ennyi cigányt ők se akarnak


meg lehet nézni egy Osztrák falut és 1 Borsodi falut

de egyes esetekben nem is kell a határtól messze menni

2010. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
A dualizmus semmi más nem volt, mint a bécsi Rothschild család hitelein felfújt vékony héjú lufi, amely mellesleg a magyar kultúra és nemzettudat elpusztításával is együtt járt.
2010. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, valóban jót tett mindkét országnak, mert egymásra épülő gazdaság meg piac volt, kemény protekcionizmussal. Ez az EU-n belül megvalósíthatatlan.
2010. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

"Ez az EU-n belül megvalósíthatatlan."



ki a hoooért érdekelne az EU

mindenki a saját érdekeit nézi nem igaz csak mi vagyunk ilyen f@szok hogy jaj majd az EU meg az EU meg az EU


azt mindig mi esünk pofára

2010. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!