Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az, hogy az apostol...

Mit jelent az, hogy az apostoli királyság visszaállítása?

Figyelt kérdés

Jobbikos képviselő szerint ez a célja, de én nem tudom, hogy ez konkrétan mit takar. Miben más mint a parlamentális királyság? Ki lenne a király?


Ennél a kérdésnél láttam a videót:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__858..


2010. máj. 15. 15:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

apostoli királyság: Szt István királyt 11. sz. végi életírói ruházták föl az →apostoli jelzővel, mert mint az apostolok, előzmények nélkül, s az →Apostoli Szentszékkel együttműködve teremtette meg Magyarország egyházszervezetét. Az ~ra és a belőle levezetett →főkegyúri jogra támaszkodva igyekeztek a 18. sz: a Habsburgok áll. hatalmukat a mo-i kat. Egyh-ra is kiterjeszteni. →jozefinizmus B.A.


[link]

2010. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

nyilván egy keresztény alapokra épülő országot szeretnének



mi is

2010. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Azt, hogy az illető nem vette be az aznapi gyógyszerét, és úgy gondolja, hogy 2010-ben úgy kéne kormányozni, mint 1000 évvel ezelőtt.
2010. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

" Azt, hogy az illető nem vette be az aznapi gyógyszerét, és úgy gondolja, hogy 2010-ben úgy kéne kormányozni, mint 1000 évvel ezelőtt."



na beböfögött a 35 ös

aki leszólta ma a szent koronát

azt állítja hogy a Jobbikba nincsenek szakértők

utána hogy a Jobbikba csak történelem diplomások vannak



ma már mindenki elküldte őt a fenébe

de csak folytatja

2010. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem, azt írtam, hogy nincsenek olyan szakértők, akiket az echo tv-n kívül is jegyeznének:)
2010. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Nem, azt írtam, hogy nincsenek olyan szakértők, akiket az echo tv-n kívül is jegyeznének:)"



jól van bújjál el :)


majd ha neked lesz ELTE diplomád majd akkor szövegeljél

2010. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

"majd ha neked lesz ELTE diplomád majd akkor szövegeljél"


Már elnézést, hogy belepofázok, de ez nagyon nem jelent semmit. Én ismerek egy pár embert aki az ELTÉ-n szerzett diplomát, mégis sok közülük a sötét műveletlen bunkó.

2010. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
jOBBIKOSOK TÖRTÉNÉSZEI LEHET,HOGY DIPLOMÁSOK,DE NEM TÖRTÉNÉSZEK! aHOGY vONA SEM AZ!
2010. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

"Már elnézést, hogy belepofázok, de ez nagyon nem jelent semmit. Én ismerek egy pár embert aki az ELTÉ-n szerzett diplomát, mégis sok közülük a sötét műveletlen bunkó."



az a te magán ügyed

2010. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

"az a te magán ügyed"


Kikönyököl a diploma?

2010. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!