Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mi lesz ebből?

Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 20. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Remélem minél nagyobb hőzöngés, hogy az emberek belássák hogy a fidesz sem megoldás.
2010. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Senkiben sem merült fel, hogy a fidesz megoldás lenne. Őket utálják legjobban.
2010. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, remélem jóra fordulnak a dolgok:)


13:20

Bocs nem értelek, szóval azt mondod a fidesz úgyis 'rendet fog tenni'?

2010. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Igen, terrort fog alkalmazni mint anno Gyurcsányék hogy hatalmon maradhassanak.Ne feledjük Pintér üzlettársa Bencze volt.Minden be lesz tiltva vagy ha nem akkor el lesz lehetetlenítve ami az ellenálláshoz kötődik (airsoft,paintball,sportlövészet stb).

És orbánék még jobban taccsra vágják az országot mint az mszp.Szerintem fidesz kormány alatt fog becsődölni az ország.

2010. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
13:54 vagyok most vettem észre hogy félre olvastalak első hszelő:)
2010. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Már egész jó úton haladnak. Lassan már országunk sem lesz...
2010. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem lepődöm meg, semmi jót nem vártam. Egy fideszes ismerősöm azt mondta évekkel ezelőtt, hogy Orbán el sem vállalná egy ilyen ország vezetését. Ja! Nem is kell neki a hatalom.
2010. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem vettétek volna észre már becsődöltünk! (lsd: az a bizonyos elszólás pár hete FIDESZ-es szájakból!)
2010. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
egyszerüen nem értem, hogy mi a baj?? ennyi idő alatt ha megváltást vártatok nem vagytok normálisak. Az akcióterv nagyon jó első lépés, a forintot meg nem két perc helyre rakni...türelmesebbnek kell lenni
2010. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ennyi idő alatt ha megváltást vártatok"

Igen, azt vártak, meg azt ígérték. Nyilván aki kicsit is gondolkodott,nem vette be.

Az az elszólás meg nem elszólás volt, hanem egy tudatos lépés. Kérdés, hogy merre léptünk vele...

2010. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!