Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pár év múlva, ahogy Orbán...

Pár év múlva, ahogy Orbán egyre nevetségesebbé válik, és elkezdi érezni a vesztét, vajon átcsap kegyetlen fasiszta politikába?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 21:27
1 2
 11/20 tgt ***** válasza:
5%
Orbán már most fasiszta típusú rendszert épít.
2018. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
Egyrészt már rég elkezdte a fasiszta rendszer építését, másrészt tudja ő, hogy szorul a hurok a nyaka körül (szerintem az egész párt tisztában van vele, hogy mennyire ingatag alapokra építik a légváraikat, ezért igyekeznek a lehető legrövidebb idő alatt minél többet lopni), csak a pszichés zavarai miatt úgy véli, hogy sosem fog vele semmi rossz történni, elvégre arra hivatott, hogy megmentse Európát. Az nem zavarja, hogy rajta röhög az egész kontinens és néhány hasonszőrű szélsőjobbos vezetőn kívül mindenki annyira veszi komolyan, mint egy hisztiző óvodást. Csak egy grand senki, aki mindig oda nyal, ahova éppen kell.
2018. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
Pár év múlva? :))
2018. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked? Akkor te már nem leszel.
2018. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 orig ***** válasza:
60%

Egyre jobban nem Orbán nevetséges, hanem az alig látható kontra-produktív ellenzéke.

A nemzeti érzés még nem jelent fasisztoid viselkedést, csupán annak, akiben eleve nincs (nemzeti érzés).

A kérdező szándéka nem egy kérdés feltevése volt, hanem egy hamis állításból kiinduló egyetértés-keresés. Jó szórakozást és gyűlölködést kívánok hozzá.

2018. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Xebulon ***** válasza:
71%
Orbán nem fasiszta, Orbánnak csak a hatalom számít és hogy tiszteljék... Ha a szavazók többségét fasiszta módszerekkel lehet megszerezni, akkor fasiszta elveket vall. Ennyi.
2018. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 orig ***** válasza:
59%

Természetesen joga van azt gondolni, amit akar, és amit Önbe sulykoltak a korábbi nép(át)nevelés során.

Számomra a neoliberalizmus és a kommunizmus a szitokszó. Nyilván Ön is tiszteletben tartja az én véleményemet. Köszönöm.

Azért, mert a fasizmus is használta a nép nemzethet való kötődésének igényét, még nem minden fasizmus, ami a népi öntudatot táplálja.

Én sem állítom, hogy Ön a francia forradalom tömeggyilkos megoldásaira törekszik, amikor liberális elveit akarja érvényesíteni.

2018. szept. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 hosssszú ***** válasza:
14%
Se nem fasiszta se nem NEMZETI mert ha az lenne nem a saját népét egreciroztatná mint ahogy teszi.Orbán simán csak egy ujvonalu liberális szarzsák.
2018. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
26%
Attól függ mit veszel kegyetlen fasizmusnak. Szerintem amit most csinál, már az is valamiféle kétségbeesésnek tűnik, ez az egész gyűlöletkampány is csak annak a bizonyítéka, hogy mással nem tudnak ennyi szavazatot gyűjteni, csak ilyen szélsőségekkel.
2018. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 orig ***** válasza:
100%

Valóban attól függ, hogy kinek mit jelent a "kegyetlen fasizmus". Újabb kétharmaddal miért lenne nevetséges Orbán? Miért érezné a vesztét? Ezért mondtam, hogy a kérdező hamis (logikátlan) állításokra alapozza félelmet kelteni akaró kérdését.

Lehet persze úgy is gondolkodni - mert nálunk, demokratikus országban (nem úgy, mint pl. Németországban) ezt se tiltja senki -, hogy egy kamion szembe megy a forgalommal az autópályán, és azért vinnyog, mert szerinte az összes többi autó megy rossz irányba.

Én azt látom, hogy már Olaszországba és Svédországba se nagyon érvényesülhetnének az Orbán-fóbiások, mert a népek már mindenütt kezdik felismerni, hogy 3 éve hazudnak nekik. Egyelőre már csak Franciaország, meg a már teljesen lezüllött Benelux államok maradtak (nem a népet tekintve, hanem a kormányaikat), ahova a már általánossá vált no-go zónákba beköltözhetnek az állítólagos fasizmustól félők, hogy rövid idő alatt járulékos veszteséggé legyenek. De sietni kell, mert hamarosan azok a kormányok is valóban nevetségessé válnak, és érezni kezdik vesztüket.

2018. szept. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!