Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megvan a régi-új ellenzéki...

Megvan a régi-új ellenzéki párt, aki nyerhetne majd 2022 -be?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag arra jöttem rá, hogy a kétfarkú kutyapárt a legnormálisabb párt. Kátyúkat töltenek, megállókat építenek, szappant csempésznek a korházba, ruhákat adományoznak. Gyakorlatilag jót akaró és cselekvő trollok.


Ez nem vicc rájuk kellene majd szavazni minden ellenzékinek. A többi párt így vagy úgy lejáratta magát (sajnos vagy nem sajnos).


Van itt olyan, aki úgyérzi, hogy "Neeeeem, márpedig LMP a karatézó kunságival és a belső harcaival!!" vagy "Neeeem, inkább Jobbik a szétesésével és a sok kétes dolgaival!!!" vagy "Neeeeeem, éljen Gyurcsán és a DK a nyuggerek pártja a letűnt vezérükkel!!!" stb?


Tulajdonképpen mi ellenérv van a kétfarkú kutyák ellen bármely más ellenzéki párttal szemben?



2018. szept. 6. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja amúgy tiszta gáz ez a kétfarkú kutya, hogy padokat meg kátyúkat csinálnak, Orbán Viktor Miniszterelnök Úr meg komplett stadionokat épít Nekünk. Erről ennyit. :-) 2022-ben is csak a Fidesz.
2018. szept. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

#10 Kérdező

Te egy olyan pártról beszélsz, mintha alkalmas lenne bármiféle döntésre, politikai vezető szerepre, amelyiknek a képviselője csirke jelmezben kotkodácsolta végig azt az időt a köztévében, amit a választói előtt a programja, pártja bemutatására kapott.

Innentől nincs semmi - kiemelem, semmi - amit tehetnének azért, hogy ne viccpártként kezeljem őket. Röhej az egész társaság, BELŐLED csináltak hülyét, aki oda adta a szavazatát és téged néznek le ezzel.

Nekem mindegy, a te szavazatod megy a levesbe, de hogy megpróbálod őket az ellenzék új erejének beállítani az 2 dolgot is jelez:

1. annyira szar az ellenzék jelenleg, hogy egy kotkodácsolás is értelmesebbnek tűnik számodra, mint amit a többiek nyújtanak

2. tényleg megtehetik, hogy hülyére vesznek, hiszen itt vagy és őket népszerűsíted, akik alapvető célja minden megmozdulásukkal annyi, hogy viccet csináljanak az életedből.

Majd ha felnőttél, akkor másképp fogod látni őket. Remélem.

2018. szept. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Celtix ***** válasza:

Speciel en mar tavaly nyaron rajottem erre es iden februarban biztos lettem.

Alairasgyujtesnel pl. az is latszott, mennyire figyel az _alairasgyujtokre_ a tobbi part vagy mennyire kampanyol (elarulom, nekem a "rakjunk ki minel tobb plakatot es csinaljunk egy lakossagi forumot" az nem igazan meriti ki a kampanytevekenyseget, mig az MKKP jeloltje a ket hetben 8-20 kozott kint allt, mindenkivel beszelgetett es alairast gyujtott.


De iderakom az egyik jelolt mondatait, nagyon szepen ravilagit a helyzetre


Sok a duma.... Az emberek olyan profin tudnak panaszkodni a világban

és azt hiszem ez a magyarokra különösen igaz.

Nem tetszik valami? Csináld meg, tegyél érte! Ne másoktól várd a változást!

Nagyon jó kifogás, hogy nem az én dolgom lenne.

Én is ezt mondom erre, nem az én dolgom lett volna,

ezért nem is szedek szemetet mindig mindehol,

de néha belefér és ettől nem érzem magam kevesebbnek.

Sőt, jó érzéssel fogok elaludni, hogy ma is tettem valamit a környezetemért,

még ha kis dolgot is. Nem száradt le a kezem akármlyen meglepő is. Felvettem egy pár gumikesztyűt és ennyi.

Mi az MKKP-nál nem a szánkat, kezünket járatjuk.

Az összes párt tevékenységei többnyire csak a pofázásról szól,

hogy miket csinálnának, szépen hangzó ígéretek.

Mi lenne, ha helyette inkább csinálnák? Ja, hogy nincsenek meg hozzájuk a feltételek,

ami kormányzás vagy a parlamenti mandátum? Olyanokkal kellene kezdi,

amikhez ez nem feltétel. Mi is panaszkodhatnánk és szidhatnánk a kormányt,

az önkormányzatokat, de helyette inkább teszünk dolgokat, szép, hasznos és vicceseket.

Még ha sokszor csak ilyen "kis" dolgokat is, hogy szemetet szedünk, virágot ültetünk,

padot festünk, megállót építünk vagy szappant csempészünk a kórházba. Csinálunk dolgokat,

ahelyett, hogy szépen hangzó programokkal állnánk elő, hogy miként hozznánk helyre az

elcseszett gazdasági, egészségügyi vagy oktatási rendszert például.

Jövőbei feltételes dolgok, szavazztok rájuk és akkor megcsinálják.

És ha nem nyernek?

Akkor miket fognak csinálni, eddig mit csináltak?

2018. szept. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#12 Már megint a hülyeséged mondod. Egy párt se a programját mondta a bizonyos 5 percbe a legtöbb panaszkodott (jogosan) és SEMMIRE se ment vele. Ugyan annyira hasztalan volt a csirke produkció is, de legalább nem höbörögtek, hanem fricskaként mutatták, hogy vicc ez az egész 5 perc. De még az intelligencia mögötte, hogy binárisan elkotkodálta, hogy "ingyen sör" nem csak úgy random retardáltkodtak.


Nem szavaztam eddig rájuk. Sikerül megint előhúzni a magyar virtust és a számba adni a szavakat, vagy a tetteket.


Egyszerűen ők tesznek a dolgokért. Más nem az ellenzékbe. Pont. Nincs alternatíva. Egy teljesen jó neutrális jelölt. Se nem posz komcsi se nem rasszista, nem lehet mit ráaggatni csak a trollkodást. Jó hát nem a sótlan emberek pártja lesz, szóval lehet a te szavazatod elvesztik. Van ez így.


Továbbra se látom más párttal szembeni hátrányát.

LMP - belülről acsargódnak

MSZP - rég lejáratta magát, léteznie se kéne

DK - Gyurcsány. Pont.

Jobbik - rasszista hülyeségek, belső viszályok, nem egy retardált tag


Jó jó persze lehet fikázni a kutyapártot is. De még mindig a kérdés lényege, hogy nincs jobb ELLENZÉKI párt. Szóljon olyan ellenzéki, aki úgy érzi, hogy "nem, xy pártja jobb z okból.


Na most már átment végre?

2018. szept. 7. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!