Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az új Toroczkai-féle párt...

Ha az új Toroczkai-féle párt olyan lesz, mint a régi Jobbik, szavaznátok rá?

Figyelt kérdés
Ismét lenne Gárda, szó lenne a cigányokról és újra divatba jönne az Árpád-sáv.
2018. jún. 9. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Olyan soha nem lesz, mert nem lehet.

"Ismét lenne Gárda, szó lenne a cigányokról és újra divatba jönne az Árpád-sáv."

Árpád-sáv lehet, csak amit a Jobbiknál szimbolizált, az nem lehet.

Gárda nem lehet, cigány irtás nem lehet, mert 2018-ban élünk Európában.

Toroczkai akármit is szeretne, vagy gondol, ha komolyan politizálni szeretne és ha azt akarja, hogy komolyan is vegyék, akkor finomítania kell a múltbéli radikalizmuson, mert különben megy a süllyesztőbe.

De Toroczkai nem egy hülye gyerek, meg fogja találni mindenre a megfelelő megoldást.

2018. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Gárda, cigányok, Árpád-sáv - régen a Jobbikra szavaztam, de nem ezek miatt.

Másrészt - nem lehet kétszer ugyanabba a folyóba lépni. A Toroczkai-féle Jobbik előbb mutassa meg magát, majd utána döntök. Előleget nem kap.

2018. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Az Árpád-sávval nincs semmi baj, a magyarság több, mint 1000 éves jelképe.

Én nem vagyok a jogvédelem nagy barátja, utálom a taszt, a helsinki bizottságot meg az összes ilyen szervezetet, de egy olyan pártra nem szavaznék, aminek annyi a mondanivalója, hogy "mer' a cigányok". Viszont nem szabad a polkorrektség fogságába sem esni, csak ahol probléma van, azt nevén kell nevezni, és a megoldásra életképes alternatívával elő kell állni. Egy nemzeti érzelmű, euroszkeptikus, rendpárti, családot és a magyar kultúrát, értékeket központi értékként kezelő pártra viszont szavaznék, főleg, ha környezettudatosabb álláspontot képviselne, mint a régi Jobbik.

Remélem Toroczkai meg tudja csinálni. A Vona-félében nem érzem a kraftot.

2018. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2018. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Ha valóban ilyen lesz szavazok rá.
2018. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Inkább a mostani ballibsi cuki muki Jobbik fog a levesbe menni. A tagság nagyjából fele ki fog lépni, a Jobbikos fórumokon is olyan össztűz és gyűlölet van a saját szavazóik miatt.
2018. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Hahó kérdező, már 2010 óta jobboldal van hatalmon, amely az elmúlt 3 évben eléggé radikálissá vált.


Akinek még igénye van egy ultrafasiszta pártra, amit Toroczkai vezetne, az elmebeteg.

Elég volt ebből, itt lenne az idő egy radikális liberális erőnek.

2018. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Toroczkai egy hatalommániás frusztrált pötsc.
2018. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Én nem és szerintem, azok a jobbikosok sem nagyon ternek már vissza, akiket a néppártosodás után "felszívott" a Fidesz.
2018. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Másra nem is nagyon lehet. A Jobbik volt az egyetlen magyar párt, de mint az utóbbi napokban kiderült, őket is megvették kilóra a zs...k.
2018. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!