Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha maradt volna Gyurcsány és...

Ha maradt volna Gyurcsány és az MSZP kormányon az utóbbi tíz évben, akkor vajon többen, kevesebben vagy kb ugyanannyian költöztek volna külföldre?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy igen, de lehet, hogy nem.
2018. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanennyien.


Magyarország nem versenyképes bérekben egy nyugat-európai országgal.

2018. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, csak abban vagyok biztos, hogy én és a családom már nem lennénk itt, az 100-as.
2018. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

1. Semmiképpen sem maradt volna és főleg nem az MSZP-vel együtt.

2. Nem érdemes olyanokat találgatni, amelyeket a valóság nem hoz létre, mert kivihetetlenek.

3. Ezzel együtt, kiköltözés lett volna továbbra is (már korábban is volt), de megközelítőleg sem ennyi.

2018. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Van valami jobb téma annál, minthogy két szar közül ki a nagyobb szar?
2018. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Csak találgatni lehet az a baj de szerintem többen mivel az MSZP semmit nem adott a magyar családoknak csak elvett tőlük csak nézz meg egy statisztikát hogy mi volt akkoriban vicc volt a kormányzás + egy gazdasági válság 2 esélyt is kapott ez a hazaáruló Gyurcsótány de nem élt vele láthattad mennyire tartja be ígéreteit. Ha szeretnél valami jót tenni a hazádért ne szavazz a DK ra.
2018. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!