Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol tarthatna ma az ország,...

Hol tarthatna ma az ország, ha azt a politikusok által ellopott rengeteg pénzt jól költötték volna el?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban a látványberuházásokra, haveri cégeknek kijátszott összegekre, elcsalt pályázatokra, önkényesen átirányított pénzekre, stadionokra, fölösleges építkezésekre, túlszámlázott karbantartásokra, autópályákra, metrókra, EU-s pénzekre, lenyúlt cégekre stb., de bármilyen más jelentősnek vélt faktort is beszámíthattok...

2018. júl. 8. 06:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Kérdés, kinek mi a jó. Én nem szeretnék olyan országban élni, ahol nincs stadion, nincs metró, nincs autópálya stb, helyette meg a lúzereket segélyezzük.
2018. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

Én ugyan utálom a focit, de miért baj a stadion? Ha nem épülne, akkor sírnátok: itt még stadionok sem épülnek.


Mi a felesleges? Meg lopnak? Tudsz valami konkrétat? Akkor tegyél feljelentést!


Az kevés, hogy neked nem tetszik amire költenek.

2018. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyáltalán nem lett volna korrupció a rendszerváltástól kezdve, sztem Szlovénia szintjén is lehetne Magyarország. A FIDESZ főleg vétkes ebben.
2018. júl. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal előrébb tartana, de az is számít, hogy jól, okosan használják fel a pénzt, nem csak az, hogy ne lopják el, és ehhez is kell elhivatottság a haza iránt. Szerintem minimum félúton lennénk a mai helyzet és Ausztria között.
2018. júl. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
A 3-asnak igaza van. Csak hát sajnos a magyaroknak nem kell a jólét, ezért hagyják ellopni a pénzüket.
2018. júl. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Szlovénia nincs sokkal előttünk...
2018. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
07:18 Más nevében ne beszélj. Az hogy neked nem kell jólét nem jelenti azt hogy másnak se. Legalább már tudom ki teszi fel rendszeresen azt a sok erre vonatkozó bugyuta kérdést. A fasisztázós.
2018. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#1-es:

nagy valószínűséggel már eleve olyan országba születtél/nőttél fel, amelyben volt autópálya, stadion, metró stb., így a "nincs ezmegaz..." betanult érvelésed eleve egy marhaság...

valamint a lúzerek segélyezése és a pénzek okos felhasználása közti kép is jóval árnyaltabb, mint amit válaszod mögött megbúvó hozzáállás/intelligencia sejtetni vél...


#2-es:

ha 10x annyi stadiont építesz, még nem lesz 10x olyan jó a gazdaság...

ahogy ha 10x annyi autód van, még te sem kocsikázol 10x annyit...

"Mi a felesleges? Meg lopnak? Tudsz valami konkrétat? Akkor tegyél feljelentést!"

... és akkor én is majd úgy járok mint a zöld dossziés ex-NAV-os, aki tízmilliárdos csalásokra hívta fel a figyelmet, amiért még jól el is ítélték..

kösz, de inkább tartsd meg az ilyen hülye ötleteket magadnak...

2018. júl. 8. 08:37
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

Minden esetre a felsőoktatás kiemelt támogatása - úgy látszik - eredményes:


[link]

2018. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem lennénk akkor sem sokkal előrébb, csak a pénz máshogy oszlana el. Kevesebb pénztáros lenne, és több közép vállalkozó. Hosszú távon viszont sokat számítana ez.
2018. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!