Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor szünteti meg a kormány...

Mikor szünteti meg a kormány a gyermektelenek különadóját? 33,5% nagyon sok!

Figyelt kérdés
Mindenki azzal jön a családi "adókedvezmény" egy "jutalom" de az az igazság a gyermekteleneknek büntetés, hisz azért kell extra nagy adóterhet fizetniük hogy a gyerekeseknek ne kelljen annyit adózni.

2018. dec. 2. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Akár most
2018. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Valamit kellene tenni hogy az ilyenek el ne csábuljanak a kedvezményekre. Kár lenne szaporodniuk.
2018. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Annyira szeretem az ilyen kérdéseket. Állítsunk mindent a feje tetejére.


Büntetjük a gyermekteleneket, büntetjük a teherautó sofőröket mert csak 80-al mehetnek az autópályán, büntetjük az átlag polgárokat mert csak az erdészeti dolgozók kapnak tűzifa juttatást, büntetjük az mt szerint dolgozókat mert a köztisztviselők alapszabadsága 5 nappal több stb.

De ha neked így jobb fogd fel büntetésnek. Azért kell adót fizetned mert nem járulsz hozzá a népesség növekedéséhez és ezzel akadályozod a kormányprogram végrehajtását.

2018. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"De ha neked így jobb fogd fel büntetésnek. Azért kell adót fizetned mert nem járulsz hozzá a népesség növekedéséhez és ezzel akadályozod a kormányprogram végrehajtását."


Annyira szeretem az ilyen válaszokat. Állítsunk mindent a feje tetejére.


fogjuk fel jutalomnak a giga adóterhet ami miatt pont a gyermektelen nem mer gyermeket vállalni. Mivel nincs megtakarítása hisz elviszi a "jutalom" mi szerint 8 órából 2,66 ot az államnak gürizik hogy "büntethesse" a MÁR családosokat az adómentességgel

2018. dec. 2. 20:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem a konc lenne mind elé dobva, nem volna marakodás.
2018. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mindentudó99 ***** válasza:
7%
Minden szülő volt gyermektelen tehát az hogy nem mernek belevágni nem helytálló. És az sem hogy sokan csak a kedvezményre vállalnak. Kilencedik éve van a fidesz kormányon. Sok helyen már meg volt s két három gyereka kedvezmény előtt is.
2018. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Családi pótlékot ne adjunk a gyermekteleneknek?
2018. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

A családi pótlékot miért nem számolod hozzá, meg a bölcsődék, óvodák, iskolák fenntartásának költségét. Ha úgy vesszük azt is abból az adóból tartják fenn amit többek között te is befizetsz, de nem veszed igénybe a szolgáltatást.

Kórházat minek fenntartani, amikor én még sohasem voltam kórházban és többek között az én befizetett adómból tartják fenn ?

2018. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezek sose!

Ebből élnek!


Minél többet keresnek,annál nagyobb az adókedvezményük.

2018. dec. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Kórházat minek fenntartani, amikor én még sohasem voltam kórházban és többek között az én befizetett adómból tartják fenn ?"

Remélem, ha egyszer valami bajod lesz, és orvosi ellátásra lenne szükséged, akkor sem mész kórházba, te barom.

2018. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!