Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem kellene bojkottálni a...

Nem kellene bojkottálni a Gundel éttermet?

Figyelt kérdés

Jó, jó, hogy jóféle régi és híres étterem, de amit most tesz az már mégis túlzás.


Kérdés viszont, hogy az étterem vezetése részéről mi értelme van, hogy egy ilyen drága hely ennyiért etesse az ország vezetőit? De ha ettől netán vmiféle zsíros haszon származna annál inkább érett a bojkottra.


A bojkott alatt itt értsd: elhíresztelni mennél jobban ezt a dolgot. Az interneten sokféle lehetőség adódik erre.



2019. jan. 9. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gundel csak felmérte, hogy semmi sem lesz jobb ha Lölö felvásárolja az éttermet.
2019. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor most csak azért nem vásárolná fel, mert abrakoltatni fogja a dunaparti szamáristállót?
2019. jan. 9. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

80%-át az országnak bojkottálni kellene mert mind kollaborál az Orbán- rezsimmel. Ez a rendszer lényege mint a polip mindenhol ott a karja.

Volt egy olasz maffia sorozat annak is ez volt a címe.


Ée egy egész országot nem válthatsz le. Pl. ha elmúlik ez az átkos NER.


Ki tudja hogy bele lettek -e kényszerítve, megfélemlítve hogy ha nem vállalják akkor baja eshet az étteremnek, pl. nem fognak rangos vendégek oda járni. Stb.


Nem mindenki olyan bátor hogy egzisztenciálisan meg merjen lépni dolgokat.

A Kádár-rendszerben pár Szdsz-es hálózaton kívül kevés ember tett a rendszer belső bomlásáért.

Még a nagymellényű Orbán is kisz vezetőként töltötte mindennapjait és várt a Soros ösztöndíjra....

2019. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csordogál az állam pénze, gondolom nem annyit kapnak a bablevesért mint amennyit leszámláznak.
2019. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%

Én világéletemben bojkottáltam. 2700 egy somlóiért???? Ha aranyból lenne se ennék annyiért.


"A bojkott alatt itt értsd: elhíresztelni mennél jobban ezt a dolgot."


Ezt nem bojkottnak hívják. Meg amúgy melyik dolgot? Hogy nyócötven a menü?


"Kérdés viszont, hogy az étterem vezetése részéről mi értelme van, hogy egy ilyen drága hely ennyiért etesse az ország vezetőit? "


Presztízs. A mai világban sokat ér.

2019. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes fogást sem tudnál remdelni, így könnyű.
2019. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig is bojkottáltam :D
2019. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Az ellenzékiek mind a pesti munkáskerületekben vannak lásd választási térkép. Ha ők bojkottálják nem változik semmit. Eddig sem evett ott semelyikuk.
2019. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De nem is erről beszéltem. A külföldiek eltt, ha nem tűnne fel jó színben, az lenne vmi.
2019. jan. 9. 18:00
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

A Gundel nem olcsón főz ott, hanem ennyiért adja ott az ételt. Gondolom úgy van, hogy Somlói valódi ára 1500Ft, eladási ára 250Ft, a kettő közti különbséget pedig téríti az állam.


Ez egyébként egy csomó multinál is így van, hogy kedvezményesen lehet étkezni, mert a munkáltató átvállalja a költségek egy részét.


Nem tudom miért kellene emiatt bojkottálni a Gundelt (ahol egyébként soha életemben nem jártam).

2019. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!