Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Romániai testvéreink! Hogy...

Romániai testvéreink! Hogy élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Szörnyű, amiket hallok innen-onnan, hogy mi folyik Romániában, főleg ez a 25%-os bércsökkentés hangzik horrorisztikusan. Fenntartható így az eddigi életszínvonal? Vagy tovább romlik a helyzet?
2010. júl. 1. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes viszont hogy a nyugdíjcsökkentés "alkotmányellenesnek" bizonyult, a családi pótlék csökkentése pedig szóba se került. Magyarán hajrá ingyenélők dögöljetek meg dolgozók.
2010. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Jövőre majd mi is megtudjuk! Nálunk is lesznek drasztikus megszorítások az őszi választások után. Természetesen csak a kisemberek szívják majd meg.
2010. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
El sem tudjatok kepzelni mi folyik itt,egyszeruen szornyu,anyam 27000ft-os beteg nyugdijjbol el,es meg azt is le akarjak neki vagni,igy sem eleg semmire,mindig csak kereget tollem,de nekem sincs,mivel 45000ft-ert melozom,heti44 orat,egyszeruen szornyu az eletem,epp ma mentem be vasarolni,es mindennek fel vittek az arat,olyan arak vannak,mint magyarorszagon,es a fizetesek fel annyiak,nem lehet mar el viselni ezt az igazsagtalansagot amit velunk csinalnak.Igy is rettegek,h nehogy el veszitsem ezt a szar munkahelyemet,mert 20 van a helyemre,nincsennek munkahelyek,en nagy varad mellett lakom egy kis varosban.Tudom magyarorszagon sem konnyu,de itt meg nyomorultabb,eltem magyarorszagon 6evig,de soha nem volt olyan,h ehezzek,de itt mindig csak csorgatm a nyalam,mert soha nincs penzem semmire,hiaba gurizek.
2010. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Csak azt mondjátok meg hogy miért vagytok meglepve.

Nem kéne elmenni szavazni és kész...

2010. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Csak el megyunk szavazni,mert tudod itt vegyesen elunk romanok es magyarok,es mi magyarok,probalunk ossze fogni ahogy tudunk,h probaljunk meg be juttatni egy ket magyart a parlamentbe,h ne legyen teljesen el nyomva a romaniai magyarsag,h gondoljon valaki rank is es probaljon meg tenni valamit a mi erdekunkben is.Ezt csak az tudja aki itt el,hidd el nekem.
2010. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

75%-os!

Kitartás! El sem tudom képzelni milyen lehet, valóban, én kb. 2 és félszer ennyiből élek, ez sem könnyű így, de ez amit meséltél, ez egyszerűen szörnyű. Nagyon remélem hogy sikerül valahogy átvészelned ezt az időszakot, a tolvajok meg vesszenek. Szörnyű hogy ezt művelik a dolgozókkal. Sajnos azonban tény, hogy az esetek nagy részében mindig a szerencsétlen dolgozó emberekkel csesznek ki.

2010. júl. 1. 22:06
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell ábrándítsalak teljesen mindegy, hogy ki a képviselő. Illetve az aki jó lenne, az nem lehet képviselő.

Vagy ha csodával határos módon meg is választják visszautasíthatatlan ajánlatot fog kapni :) :( =(

2010. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tudom h igy van,nekem mar elegem van a politikabol,amikor kellett menni szavazni,akkor csak kepviselore mentem szavazni,szerencsere sikerult is be juttott az RMDSZ-bol Cseke Attila a parlamentbe,o lett az egeszsegugyi miniszter,probal itt tenni valamit,most ujjitsak fel a korhazat a varosban,ami mar teljesen le van pusztulva,epp ide volt mar.
2010. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát jól teszik, hogy felújítják a kórházat. Remélem lesz is benne köszönet.

( Csak aztán nehogy egy nagy pénznyelő legyen az is :( )

2010. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az mar most penznyelo.....fizethetsz ha oda kerulsz,nem szamit h nincs penzed,fizess ha akarsz egy jo szot.Jo ejszakat nektek,mindig azt mondjak h fo a pozitiv gondolkodas,igy hat erot veszek magamon,es nyelek egy nagyot,az elet megy tovabb.
2010. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!