Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Meddig tarthat még a fidesz...

Meddig tarthat még a fidesz kormányzása?

Figyelt kérdés

remélem nem sokáig, szerintem nem fogják a 4 évet kihúzni előbb még bőven készülni fognak az orbán takarodj táblák.

Nem???


2010. júl. 2. 15:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%
Csak nem fog mind egyszerre elférni Gyurcsány kezében??o.O
2010. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%

NEM!! amúgy a gyurcsány takaarodj táblával sem menntünk semmire, a fidesz pedig 2/3 nyert ami azt jeleni h az emberek nem akarják h takarodjon, de ne is fogják tenni, ne is tegyék, jól fognak kormányozni.


ja pontossan 2014 tavaszáig, utána meg majd elválik de sztem utána is ők fognak :)

2010. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is sokáig lesznek Mellesleg a jogosítványos és a családi pótlékos törvénye nekem tetszik, igaza van a gyerek tanuljon
2010. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

90-es ha gondolkodnál (de nem fogsz), akkor tudnád, hogy a törvény szart se ér.


szerinted ha a gyerek bemegy a suliba, az analfabéta cigánykölyök. akkor tanulni fog? azonkívül, hogy a többi gyereket terrorizálja, meglopja nem fog tenni semmit, és ezért még pénzt is kap.


ha a minimum 3-as osztályzat átlag lenne a csp feltétele, akkor azt mondanám jah, a tanulás felé zavarják, de mondjuk az se lenne eredményes, mert ugye apuka anyuka megveri a tanárt ha 1-est ad a gyereknek, főleg ha tudják, hogy ezzel pénzt veszítenek.


szóval örülök, hogy tetszik neked egy parasztvakítós törvény.

2010. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Minden embernek egyik párt sem tud a kedvére tenni. Ez van, ezt kell szeretni. Fogadd el.
2010. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%

A 15.21 nagyon naív. Már akkor sem kormányoztak jól,amikor először voltak hatalmon! ?ost pedig még rosszabbul kormányoznak. Csak arra törekszenek,hogy bebetonozzák magukat a kormányzásba. Ezért változtatnak meg minden törvényt,az Alkotmányt,ültetnek minden kicsi posztra is Fideszest. Már most is majdnem egypárt rendszer van,ezután még inkább az lesz.

Addig lesznek uralmon,ameddig Orbán akarja! Nem lesznek sztrájkok,mert eddig is a Fidesz szervezte a háttérből. Kiabálni pedig lehet,de Pintér majd gondoskodik az elhallgattatásukról. a haverjaival.

2010. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem tudom. Az a furcsa nekem, hogy egy most publikált közvélemény-kutatás szerint is tartják magukat, ugyanolyan népszerűek mint a választáskor. Ugyanakkor a környezetem nem ezt igazolja vissza, meg a gyk sem. Minimum elillant már a lelkesedés, a FIDESZ-re szavazók közül van aki még szorongva kivár, de sokan máris szembefordultak.


Az lesz a vízválasztó, hogy tudnak-e a tömegek számára érezhető életszínvonal-javulást elérni, meg tudják-e akadályozni a készülő lakáshitel-katasztrófát, meg ilyesmi. Én nagy problémákat látok ezen a téren is, mert a hiánynövelésre alapozott növekedésserkentő gazdaságpolitikájuk, amit elterveztek, a kormányra kerülésük után napokon belül összeomlott, más meg nem igen van a tarsolyukban. És veszélyesnek látom a demokratikus vívmányok nyílt felszámolását, az egyszemélyi uralom bevezetését, mert egy ilyen rendszerben még több a hibalehetőség, még valószínűbb, hogy a valóságtól elrugaszkodott, voluntarista döntések születnek. A magyarok nem túl érzékenyek ezekre a demokratikus nüanszokra, de ha nem sikerül rövidesen a gazdasági kilábalás, akkor ezek az antidemokratikus lépések sokszorosan Orbánék fejére hullhat vissza, és igenis elsöpörhetik őket. Hogy mikor, azt persze nem tudom.

2010. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Sokaknak fáj,hogy a Fidesz a mutyizást leleplezi,pedig a

kérdező forintjai is benne vannak.Ne keressük a hibát,hisz

az előző kormány leszegényített bennünket,pedig még vízitdi-

jat is fizettünk,amíg a a Fidesz nem segített.Szívből kívánom,hogy kormányozzák sokáig az országot és legyen

nyugalom,békesség,megértés.A piszkálódás,mocskolódás nem

segít.

2010. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%
Nyugodj bele a Fidesz még minimum 8 évet fog kormányozni,és midenhonnan kiebrudalja a szocikat,rövid időn belül!Erre vártam már 2002 óta!!!!!!!!!:)
2010. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%

Amíg csődbe nem viszik az országot teljesen


[link]

2010. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!